Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flok Halı

Flotex Planks

Sofistike ve modülerite stil
100x25 cm ebatlarına Flotex planklar benzersiz tasarım özgürlüğü sunuyor.
Forbo olarak havaalanı salonları, kongre merkezleri, restoranlar ve oteller gibi hem çağdaş ve klasik ofis mekanları için uyarlanmış 6 tasarımlar sunuyoruz.

 • Flotex Planks
 • Flotex Planks
 • Flotex Planks
 • Flotex Planks
 • Flotex Planks
 • Flotex Planks
 • Flotex Planks
 • Flotex Planks
 • 111003 Flotex Seagrass tabletop
  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass’la şaşırtın.
  Tasarımlarınıza sınırsız özgürlük veren Flotex Seagrass güçlü yapısına halının konforunu katıyor. Su geçirmeyen, anti-bakteriyel yüzeyiyle herkesin sağlığını koruyan bu göz alıcı çözüm, yapabileceğiniz en iyi seçimlerden biri.

 • 131008 Flotex Triad tabletop
  Flotex Triad

  Flotex Triad

  Fllotex Triad, yalnızca şık ve fonksiyonel değil... Aynı zamanda çok geniş renk ve desen seçeneklerine de sahip!

 • 133007 Flotex Box cross tabletop
  Flotex Box cross

  Flotex Box cross

  Flotex Box Cross plankları ile çapraz uygulama yöntemleri ile mekanınızı değiştirebilirsiniz.

 • 139003 Flotex Concrete tabletop
  Flotex Concrete

  Flotex Concrete

  Rakipleriyle arasında birden çok fark var.
  Doğal betonsu görünümüne sahip koleksiyon, dayanıklılığını doğadan alıyor. Sıcak göründüğ kadar da kullanışlı olan bu sıra dışı ürün ile zeminlerinize rahat basın!

 • 151002 Flotex Wood tabletop
  Flotex Wood

  Flotex Wood

  Hiç halı yumuşaklığıyla ahşap bir zemin gördünüz mü?
  Bazı zemin çözümleri her şeyi bir arada sunuyor, bu yüzden de çok seviliyor... Karşınızda Flotex Wood!
  Doğal ve eğlenceli desenleri, kiri hapseden yapısıyla birleştiren Flotex, ofis, otel odaları ve sağlık merkezleri için en ideal bir çözüm sunuyor

 • 145011 Flotex Lava tabletop
  Flotex Lava

  Flotex Lava

  Flotex Lava plank serisi, tamamı narin dokusallıkta olup ve keyifli renk skalasına sahiptir. Size mekanları belirleme, alanları vurgulama ve yaratıcı tasarım kombinasyonlarını mümkün olan her şekilde keşfetme fırsatı verirler.

Zemin Bakımı

Zemin Bakımı

Flotex floke edilmiş zemin sisteminin eşsiz yapısı, diğer hiçbir tekstil zemin sistemlerinde yer almayan kir serbest bırakma özelliğine sahip. Geleneksel halıların yuvarlatılmış ve burgulu ipliklerinin aksine, Flotex’in yumuşak ve düz iplikleri kir parçacıklarını içinde hapsetmez ve temizlik sırasında kolaylıkla alınmalarını sağlar. Dökülen bir çok kir ise sadece suyla temizlenebilir.

Flotex Temizlik & Bakım Talimatları

Flotex cleaning & maintenance instructions

Flotex Planks Avantajları

Flotex Planks: Dayanıklı & Konforlu

Güvenli & Dayanıklı
• Metrekarede 80 milyon naylon fiber ile son derece dayanıklı ve kayma direnci yüksek bir yüzey sunuyor.
• Flotex, düz ve eğimli yüzeylerde kullanım için HSE'nin ıslak ve kuru kayma standartlarını karşılar.
• Flotex, su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygundur.
• Cam yünü ile iki kere güçlendirilmiş yapısı, etkili boyutsal stabilite sağlıyor.

Hijyenik & Kolay temizlenebilir
• Yapısında bulunan 6.6 naylon fiberler (flok), elektrik süpürgesiyle rahatlıkla temizlenebilen ince toz ve alerjenleri topluyor.
• Teknik ve bakteriostatik özellikleri sayesinde kalıp ve koku oluşumunu önler.
• Flotex'in sıkı naylon yüzeyi üzerinde biriken toz ve kirler günlük olarak elektrikli süpürge ile temizlenebilir. Aynı zamanda inatçı lekeler için, buharlı temizlik ya da minimum düzeyde geleneksel bir deterjan kullanılarak, derin bir mekanik temizlik yapılabilir.

Kısacası basit bir temizleme işlemi bile Flotex'in orijinal görüntüsünü koruması için yeterlidir. Flotex'in geniş renk paleti ve tasarımı, ilk döşendiği gün gibi parlak ve canlı kalmasını sağlar.

Flotex Planks construction

Flotex Plankları hakkında

Flotex Plankları: Sofistike & Stil

Kolay ve eğlenceli olan uygulaması, aslen mimarlar için tasarlanmış olsa da, farklı kombinler denemek isteyen tüm tasarım meraklılarına hitap eden koleksiyon ile tanışın!
Flotex Planks

100x25 cm plank ebatlarındaki 6 muhteşem dizaynı ile her gereksinime uygun çağdaş tasarımlar oluşturulabilirsiniz.

Flotex planks Lava

Çevresel Yaklaşım

Sürdürülebilir Zemin Çözümü

Yeşil Elektrik
Forbo’nun Büyük Britanya’daki ve Fransa’daki Flotex üretim operasyonları, yeşil elektrikle ve üretimde tamamen geri dönüştürülen atık akışıyla üretilen yüksek kaliteli zemin kaplaması elde edilmesini sağlar.

Su Bazlı
Flotex 6,6 polyamid ipliklerin, elektrostatik floklama ile pvc tabana çakılması yöntemi ile üretilen %100 leke tutmayan, antistatik ve antibakteriyel halı.
Flotex’i yaratmak için kullanılan tüm boya ve mürekkepler su bazlıdırlar. Renkleri korumak için yüksek sıcaklıkta buhar işleminden başka bir kimyasal işlemden geçirilmezler.

Geri Dönüştürülmüş İçerik
Flotex, diğer Forbo üretim lokasyonlarından toplanan atıkları zemin kaplamalarının alt taban kısmına dönüştürmek üzere kullanır. Flotex’te geri dönüştürülmüş içerik arka taban toplam volümün % 67’sini bulabilmektedir.

Son derecede dayanıklı
Flotex kullanmanın büyük bir avantajı da, sıradan tekstil ürünlerinin ürün yaşam süresinin 6 katı kadar uzun süreyle yüksek performans gösteren bir zemin kaplaması kullanıyor olmaktır.

Kolay Bakım & Temizlik
Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir.

Flotex the sustainable floor

Allergy UK

Allergy UK

Allergy UK Onaylı
Flotex’in, alerjiden muzdarip bireylerin üzerinde son derece olumlu etkisi olduğu . İngiliz Alerji Kurumu (Allergy UK) tarafından onaylıdır. Alerjenleri yakalama ve standart temizlik uygulamasının ardından bunları salıverme yeteneğine sahiptir. Temizlendiğinde Flotex geleneksel halıların temizlenmesine oranla iki kat fazla alerjeni geri salmaktadır. Daha fazla alerjen yok edilerek astım ve alerji hastaları için daha rahat bir çevre yaratılır.

Sanitized®
Flotex, elektrik süpürgesiyle ulaşmanın çok zor olduğu yerlerde bile ev tozu mayt popülasyonunun artışını baskılayan Sanitized işleminden geçirilmiştir. Ve bağımsız testler, Sanitized® işleminden geçmiş bir Flotex örneğine konulan toz maytlarının nüfusunun, 8 haftadan daha uzun bir sürede ortalama %86 oranında azaldığını kanıtlıyor.
Günlük elektrik süpürgesi ile temizlik sırasında geleneksel halılara oranla iki kat daha fazla alerjenin temizlenmesine olanak sağladığı için, Flotex’in alerji rahatsızlığı olan kişilerin yaşamlarında pozitif etkisi vardır.
Bu sebeple Flotex, İngiliz Alerji Kurumu (Allergy UK) tarafından onaylanmıştır.

Allergy approved flooring