Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Forbo Flooring & Ulaştırma Sektör Zemin Çözümleri

Forbo Flooring için, daha iyi bir ortamlar yaratmak daha iyi çalışma, yaşama veya seyahat ortamı demektir.
Bu hedefe ulaşmak için Forbo, nerede olurlarsa olsun insanların yaşadıkları hayatın kalitesini arttıran emsalsiz ve çok yönlü bir zemin kaplama koleksiyonu geliştirmiştir.

Forbo, demir yolu, otobüs & yolcu otobüsü ve denizcilik sektörleri için gerçekten kapsamlı ve uyumlu zemin kaplamaları portföyü sunmaktadır.
Ürün protföyünde bulundurduğu linolyum ile lüks vinil karo kaplamalar (LVT), vinil, karo ve rulo halılar,flok halılar ve giriş sistemlerinin yanı sıra yapıştırıcılar, aksesuarlar ve uygulama aletleri ile sizlere hizmet vermektedir.

En geniş tasarım ve renk opsiyonları:
Size dünyanın en gözde trendlerini takip ettiğimiz yenilikçi ürün gamımızla, piyasadaki en geniş tasarım ve renk opsiyonlarını ayağınıza getiriyoruz.

Gerçekten eşsiz bir zemin kaplama isteseniz, deneyimli tasarım ekibimiz gerçekten cesur zemin kaplama çözümlerini yaratmanız için sizinle birlikte çalışmaya hazır.

Avrupa Standartlarında Sertifikalı Koleksiyonlar:
Üstün yangın direnci ve harika estetik özelliklerini bir araya getirdiğine dair ürünlerimizin hepsi üstün dayanım sertifikalarına sahiptir.
Forbo’nun hem yeni üretilen hem de modifiye edilen ulaşım araçları için malzeme planlama ve özel lojistik gereklilikleri yerine getirme konusunda engin tecrübesi bulunmaktadır.

Forbo ile ile iş birliği:
- Tüm zemin kaplama ihtiyaçlarınız için tek elden tedarik
- Zemin kaplamaları alanında en geniş ve çeşitli opsiyonlar
- Özel sipariş tasarım hizmeti
- Global deneyimlerin paylaşımı, destek ve ülkelerarası proje yönetimi

Piyasaki en iyi ürünleri ve ihtiyacınız olabilecek tüm uzman tavsiyelerini, tek bir tedarikçiden tarafınıza eksiksiz sunuyoruz.

Video

Marmoleum in Dutch Railways