Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ofiste renklerin etkisi

Ofisinizde kapınız açıldığı anda müşterilerinizin ve diğer ziyaretçileriniz üzerinde etki bırakır, imajınızı yansıtırsınız.
Ofis renkleriniz için doğru seçim yapmak imajınızın da pozitif olmasını sağlayabilir.

Genel Ofis Mekanı
Genel ofis mekanında seçtiğiniz renkler ile istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.

Maviler ve yeşiller sakin bir atmosfer yaratırken, bu renklerin çok fazla olması çalışanların iş verimliliğini azaltabilir. Mekan da herhangi bir yere küçük bir miktar kırmızı, turuncu ya da sarı katmak enerji akışını çoğaltacak ve verimliliği arttırmanızı sağlar.

Çok fazla kırmızıyla sonuç saldırganlık ve öfke olabilir, çok fazla sarı kimilerinde kaygıya ve strese neden olurken, çok fazla turuncu veya şeftali rengi sosyal ve konuşkan bir atmosfer yaratacaktır.

Eğitim ve Konferans Salonları
Yaratıcılığın ve kitle iletişiminin rengi olan orta ışık tonlarında turkuaz, eğitim salonlarının duvarları için uygundur.
Turkuaz, konuşmacıların sinirlerinin sakinleşmesine yardımcı olur ve öğretmek için faydalı bir renktir. Sarı renkli kağıtların üzerine baskı yapmak okunulanın akılda kalmasına yardımcı olur.
Eğitime katılan katılımcıların önünde, duvarda ya da ders tahtasının arkasında biraz sarının olması öğrettiklerinizin akılda kalmasına faydalı olacaktır.

kaynak:link

UK_ Mix Glacier_1180x664_office