Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tüm Ofisler için Zemin Çözümleri

Bir geceye sıkıştırılan ofis renovasyon projeleri için karo halıların kolay uygulanabilirliği ile diğer koleksiyonların kombinasyonu size hızlı çözümler sunar.

Ticari binalarda zemin kaplama söz konusu olduğunda sadece genel ofis alanını düşünmek yetmez. İster giriş veya tuvaletler gibi ortak alanları yenilemek isteyin, isterseniz herhangi bir alana “harika” dedirtecek eşsiz bir çözüm arayışında olun, Forbo tek bir tedarikçiden ihtiyacınız olan tüm zemin kaplama çözümlerini sunar.

1119575_small_p35-A
Coral

Giriş Sistemleri

Coral giriş sistemleri, mekanların giriş alanından sonraki farklı lokasyonlarda oluşabilecek tortusal kirlenme riskini engellemek amacıyla tasarlanmıştır.
Coral sayfamızı ziyaret edin

Tessera & Flotex karo halılar

Tessera, müşterilerine, özel estetik ve performans faydaları sağlaması için dizayn edilen farklı hav yükseklikleri ve dokularda birbirinden çekici ve uzun ömürlü bukle karo halıları sunar.

Flotex, elektrostatik floklama teknolojisi ile üretilen halı koleksiyonunda başta Flotex Colour serisi olmak üzere teknoloji ve konforu bir araya getirir.

Karo halı koleksiyonlarımızı ziyaret edin

Flotex Linear Stratus
Allura Flex

Allura Flex loose-lay karoları

Allura flex, kalıcı yapışkan yerine yapışkanla yapıştırılmış, yüksek kaliteli, boyutsal olarak dengeli, heterojen vinil fayans ve tahta koleksiyonudur. Doğal taşlardan ve ormandan ilginç metalik ve dokulu efektlere kadar değişen 36 desende sunulan koleksiyon, tüm ticari zeminler için bir şeyler sunar.

Halı karolarının yanında kullanmak için ideal olan Allura flex'in 1mm şeffaf aşınma tabakası ve kanıtlanmış PUR Pearl® kaplaması ile 5mm'lik bir ölçüsü vardır
Allura Flex Sayfamızı Ziyaret edin

Eternal, Kompakt Heterojen Vinil

Daha öncekilerden çok daha farklı olarak, yeni Forbo Eternal koleksiyonunda, en gelişmiş teknoloji ürünü tasarımların, güçlü, dayanıklı ve her türlü uygulama için amacına uygun serilerle mükemmel uyumunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.

Eternal sayfamızı ziyaret edin

Eternal