Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Karo halı uygulama kolaylığı

Bugünün açık ofis trendine sahip modern ofis ortamları sık tasarım değişikliklerine yer verebilmek amacıyla esneklik adına ve esneklik özelliği ile bağlantılı olarak tasarlanmaktadır. Karo halı gibi modüler zemin uygulama sistemleri renovasyon maliyetlerini azaltıp daha fazla tasarım esnekliğine olanak sağlayarak değişen ihtiyaçlara hızlı bir şekilde adapte edilebilmektedir.

Carpet tiles Mix 963-969
Create Space green

Tessera

Tessera, müşterilerine, özel estetik ve performans faydaları sağlaması için dizayn edilen farklı hav yükseklikleri ve dokularda birbirinden çekici ve uzun ömürlü bukle karo halıları sunar.
Kapsamlı ürün yelpazesi, her tip ticari ve kamu sektörü yapısında iç mekanı zenginleştirecek çağdaş ve klasik stilde, düz ve desenli dizaynlar ve bir çok renk çeşidi içerir.
Forbo olarak; halı koleksiyonlarımız bukle, kesik havlı bukle ve random tasarımları gibi seçenekler sunuyoruz.

Westbond

Sonsuz renk olasılığı ve olağanüstü kalite

Füzyon Yapıştırma
Füzyon yapıştırma, karo halı üretiminde kullanılan, her bir iplik havının ayrı ayrı arka destek materyaline yapıştırılması yoluyla had safhada yoğun ve lüks bir zemin döşemesi sağlanan sofistike bir metottur. Her bukle, ayrıdır ve ipliğin büyük bir oranı aşınma yüzeyindedir bu da geniş bir tezgahta dokunmuş muhteşem bir halı görüntüsüne sahip güzel, zengin ve kadifemsi bir dokusal karo halı sağlar.
Tessera koleksiyonlarımız için tıklayın


Westbond koleksiyonları 3 ana seriye sahip;
Westbond Colour, Westbond Flex ve Westbond Natural.

Westbond