Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Doğaya bıraktığımız iz

Sürdürülebilirlik performansını düşündüğümüzde bir zeminin tüm ömrünü ele alıyoruz. Yani, zeminlerimizin kurulumu yapıldığı andan itibaren performans göstermeye başlamasını sağlıyoruz.

Zeminlerin bir binada farklı rolleri olduğunu anlıyoruz. Çok çeşitli zemin kaplamaları ürettiğimiz için, uygulamanıza en uygun zemini önermekle işe başlıyor ve ürünün her zaman olabildiğince uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Her zaman bütçenizi düşünerek doğru zemin çözümü sunabilmek için çalışıyoruz. Zeminlerimiz her zaman uygulaması kolay ve az bakım gerektiren zeminler olup ömürleri boyunca daha az temizlik kimyasalı gerektirmektedir.

Forbo, zeminlerimiz maliyet tasarrufu yaparak ve atıkları azaltarak uzun süreli mutlu kullanımlar sunar.

How it is made

Marmoleum:
%72'si yenilenebilir olan ve 10 yıl içinde yeniden yetişen %97 doğal malzemelerden yapılır.

Marmoleum, Doğal bir yetenek

Gerçekten iyi bir linolyum üretmek maharet isteyen bir iştir. Neyse ki, Forbo olarak sahip olduğumuz yüz yılı aşkın tecrübeyle, bu beceriye sahibiz. Forbo Marmoleum %97 doğal hammaddelerden oluşmaktadır. Bu yüzden, dünyanın önde gelen sürdürülebilir esnek zemin kaplaması olması hiç şaşırtıcı değildir. Marmoleum, gerçek, otantik bir zemindir.

97% doğal hammadeler
43% geri dönüştürülmüş
100% biodegrad
Düşük maliyetli
Hijyenik ve Kir tutmaz
UK Alerji Enstitüsü Onaylı

Marmoleum concrete
Allura

Vinil, alanında eşsiz

Şirket genelinde yerel ve uluslararası girişimlerle ürünlerimizin çevresel profilllerini daha da iyileştirmek için sürekli çabalıyoruz. Örneğin, vinil ürünlerden çıkan atıklarımızı (ve diğer zemin kaplama üreticilerinin atıklarını) yeni ürünler yapmak için tekrar kullanıyoruz - Flotex ve Westbond karo halı bunlardan bir kaçı…

%45 geri dönüşümlü içerik
Zengin uyumluluk
Yenilebilir enerji
Zemin ömrünü uzatır
Kesilen parçaların geri dönüştürülmesi
Geri dönüşümlü modern tasarımlı vinil karolar

Karo halı, üretim döngüsü

Tessera ve Westbond karo halılarımız kalite ile eşanlamlı olsa da bunların daha da sürdürülebilir hale gelmeleri için üretim süreçlerimizi ve ürün yapılarımızı geliştirmenin yollarını arıyoruz. Sadece Büyük Britanya’da üretilen karo halılarımız (ağırlık anlamında) %50’nin üzerinde geri dönüşümlü içeriğe sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda üretim veya uygulama atıklarını yeniden işleyebiliyor ve döngüyü dahil edebiliyoruz...

%50 Geri Dönüşümlü içerik
%80 oranında azaltılmış karo atıkları
Azaltılmış ham malzeme kullanımı
%74’e varan oranda geri dönüşüm içerikli Westbound Natural
Hızlı ve kolay temizlenebilir
Azaltılmış kurulum atıkları
‘Carpet recycling UK’ üyesi

Tessera
Flotex

Flotex, en iyisi

Benzersiz hibrit zemin kaplamamız, yüksek teknolojili karo halı konforunu ve esnek zemin kaplamanın dayanıklılığını Flotex ile sağlamak için, tekstil ve esnek zemin kaplamanın avantajlarını bir araya getirir.
Mümkün olan her yerde Flotex kaynak kullanımını azaltırız.


%67’ye varan oranda geri dönüşümlü içerik
BREEAM sertifikalı
%100 su geçirmezlik
İngiliz Alerji Enstitüsü onaylı
Antimikrobiyal koruma

Giriş Zemin Sistemleri: Dış dünyayı, dışarıda bırakın

Etkili bir bina giriş zemin sistemi kir ve nemin %94’ünün binaya girmesini engellediğini biliyor muydunuz? Sonuç olarak bu, ömürboyu zemin temizlik maliyetlerinde %65’e varan tasarruf ve temizlik malzemeleri kullanımında da önemli oranda azalma anlamına gelir. Coral ve Nuway bina giriş zemin sistemlerimizi daha da sürdürülebilir hale getirirken neler yaptığımızı görmek için daha fazlasını okuyun.

%100 yenilenen poliamid
Geri dönüşümlü plastik PET şişeler
Neredeyse sıfır atık depolama
Kirin %94’ünün binanıza girmesini engeller
Temizlik ihtiyacını azaltır
BRE Global Sertifikalı

Coral