Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sürdürülebilir ideallerimiz

Zemin sistemlerimiz üzerinde çalışan, bir araya gelen ve yaşanlar için yapabileceiğimiz sağlık katkılarını dikkate alarak, güvenli ve hijyenik bir ortam sağlayan zemin çözümleri sunmaya özen gösteriyoruz.
Forbo felsefesi üç ana eksen etrafında kurulmuştur: 'Sağlık & Güvenlik', 'Sağlık & Hijyen' ve 'Sağlık & Mutluluk'.

Daha fazla bilgi almak için Sürdürülebilirlik Stratejisi dokümanımızı okuyabilirsiniz.

chotk

Sağlık

Sağlık, evinizde ve iş yerinizde güvenli, temiz ve konforlu bir ortam anlamına gelir. Ancak sağlık bundan çok daha fazlasıdır: sizin nasıl yaşadığınızı belirler. Zemin kaplama çözümlerimizle, yaşadığınız alanlarda sağlığınız ve refahınıza olumlu katkılar sağlamak için çalışıyoruz. Bu nedenle, bizim için sürdürülebilirlik taahhüdümüz aynı zamanda sizin sağlığınız için verilmiş bir taahhüttür.

Health

Sağlık & Güvenlik

Güvenli iç mekan zeminleri toksik olmayan, düşük emisyonlu ve tüm uluslararası standartlara uyumlu malzemelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda güvenli bir zemin; kazaları önlemek, görme engelli kişiler ve demans hastalarına kolaylık sağlamak amacıyla tasarlandığı gibi temiz oda tesisleri ve ameliyathaneler için de güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır.

CHO primairy school freestanding

Sağlık & Hijyen

Hijyenik zemin çözümleri bir ortamda ince taneli tozların kontrol altında tutulmasını sağlarken bir diğerinde ise alerjileri önleyen, temizlenmesi kolay biçimde tasarlanmıştır.
Hijyenik zemin çözümleri; hassas ekipmana sahip yüksek teknolojili temiz oda, enfeksiyon kontrolüne odaklı bir sağlık kurumu veya zeminlerin oyun alanı olarak kullanıldığı kreşler gibi uygulama hedefine göre özeldir.
Ve belki unutulmaması gereken en önemli nokta : kaliteli giriş zemin sistemleri her şeyden önce kir ve tozun binaya girmesini engeller.

CHO Hygiene freestanding

Sağlık & Esenlik

Esenlik ve rahatlık durumuna, iç mekan ortamında duyuları uyaran etkenler kontrol altına alınarak ulaşılabilir. bu tür zemin sistemleri akustik kaliteye katkı yaptıkları için, odanın termal konforunun yanı sıra mevcut doğal ışık kaynaklarının artılması veya ortama katkı sağlayıp stresi azaltan doğal malzemelere sahip olmaları açısından önemli bir role sahiptirler.
Renk ve tasarımları sayesinde zeminler bir iç mekan alanı atmosferi yaratarak bireylerin rahat ve konforlu veya canlı ve enerjik hissetmesini sağlayabilirler.
Herşeyden önce doğal ve sürdürebilir malzemelerin uzun vadeli sağlık ve esenlik için en iyi temeli oluşturduğuna inanıyoruz.

CHO university freestanding