Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Daha iyi mekanlar oluşturmak

Zemin kaplamaları bina ortamlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Okullarımız,sağlık kurumlarımız, iş yerlerimiz, sosyal tesislerimiz ve evlerimizin her metre karesinde bulunurlar.
Forbo'nun zemin kaplamaları, sağlığınıza katkıda bulunması için güvenli, hijyenik ve rahat bir ortam sağlamaları amacıyla özenle tasarlanmıştır.

CHO cleaner
CHO primairy school

Okul & Kreşler

Çocuklar vakitlerinin çoğunu evde ve okulda, yani iç mekanlarda geçirirler. İç mekan hava kalitesi parametrelerinin ölçüldüğü araştırmalar ilkokuldaki çocukların büyük miktarlarda CO2, yüksek seviyelerde iri taneli uçucu organik birleşen değeri (VOC) ve biyolojik bulaşıcılara maruz kaldıklarını göstermektedir. Astım ve alerjik hastalıklar çocuklar arasında görülen en yaygın kronik hastalıklardır ve son yıllarda oldukça hızlı biçimde artıl göstermişlerdir. Bu bulgu genetik değişikliklerle açıklanamamaktadır ve çevresel mazuriyet ve/veya yaşam tarzındaki değişiklikler sebebiyle olması daha muhtemeldir.

Forbo'nun Marmoleum serisi içeriğinde PVC bulundurmayan, düşük emisyonlu yenilebilir doğal hammadeler üretilir. Ayrıca kolaylıkla temizlenir. Böylelikle iyi planlanmış bir giriş zemin sistemi ile, eğitim kurumlarında daha iyi bir iç mekan ortamı sağlıyoruz.

Ofisler ve Diğer Çalışma Ortamları

Dünyadaki konumları ne olursa olsun neredeyse aynı özelliklere sahip olan oriflser, binalardaki en standart alanlardan biridir. Klima ve mekanik havalandırmanın yanı sıra yapay aydınlatma, iç mekan ortamını etkileyen üksek seviyelerde enerji gerektirmektedir. Ofis tasarımının çalışanların rahatlığı ve üretkenliği üzerindeki etkisi hakkında daha fazla bilgiye ulaştıkça; kişisel, takım çalışması ve eğlenceli fırsatları bir araya getiren ilham verici iç mekanlar yaratmaya verilen ağırlık da artıyor.

İç mekan tasarımlarında bireyselliği öne çıkartmak için hazırlanan canlı ve doğaya yakın ürün koleksiyonlarının oluşumunda akustik ortamlara yönelik çalışmalarımızın yanı sıra doğal ışık kaynakları arttırıc ve konforlu zemin kaplamaları çalışmalarımızda önemli bir yere sahiptir.

CHO office
CHO Leisure & Hospitality

Mağazalar & Sosyal Alanlar

Mağazalar ve sosyal alanlar bireysellik ve marka imajına odaklanan deneyim merkezleri haline geldikçe, güvenlik ve hijyenin de eşit biçimde önemli olduğu farklı bir konfor ve esenlik açısı sergiliyor. Mağaza zemini gereksinimlerinin merkezinde kurulum hızı ve kolaylığı, temizlik ve bakım yer alıyor.

İşlevsellik ve tasarım açısından geniş bir aralığa sahip Forbo zemin sistemleri koleksiyonlarımızda kişisel tasarıma sahip bireysel zeminler ve kurulumu kolay modüler looselay ürünleri rahatlıkla ulaşabilirsiniz.