Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Zdraví, je dalším krokem v udržitelnosti

Po nějakou dobu měla debata o udržitelném rozvoji do budoucna orientované zaměření: starat se o to, co je důležité pro budoucí generace. Současná situace ukazuje, že to, co je skutečně důležité je: Nyní!
Asijský smog, oceány plné plastů a obavy o vyčerpání přírodních zdrojů, to jsou témata, která jsou důležitá dnes. Ve společnosti Forbo Flooring Systems se chceme soustředit na současné životní prostředí a na způsob jakým ovlivňuje vás a vaše zdraví.

CHO L&H freestanding
CHO house

Klíčové je vyhodnocení a kontrola účinku kombinace environmentálních parametrů (tepelné, zvukové, světelné a kvalita ovzduší) na lidi a vystavěné prostředí, za účelem odvrácení negativních efektů na pozitivní zkušenost*.

Co může společnost vyrábějící podlahy udělat, aby přispěla ke zdraví jednotlivce? Pro nás to znamená mít široké portfolio, které umožní nabídnout to nejlepší řešení v každé situaci, stejně tak jako navrhovat vylepšení tam, kde je to možné a stanovit nové standardy tam, kam nás dovede naše inovace.

Committed to the health of one - závazek za zdraví jednotlivce je naším cílem, kde každý jednotlivec, ať je již jakýmkoliv způsobem spojen s našimi podlahami, těží z našeho úsilí vytvořit lepší vnitřní prostředí.
* Prof. dr. ir. Philomena M. Bluyssen: The indoor environment hand book