Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Naše udržitelné ideály

Co se týče zdraví a přínosu, kterým můžeme přispět každému, kdo pracuje, setkává se a bydli na našich podlahách, staráme se o to nabídnout takové řešení podlah, které zajistí bezpečné a hygienické prostřední. Filozofie společnosti Forbo se soustřeďuje kolem třech pilířů: Zdraví a Bezpečnost, Zdraví a Hygiena a Zdraví a Pohoda.

CHO full logo

Zdraví

Zdraví odkazuje na bezpečné, čisté a komfortní prostředí doma i na vašem pracovišti. Ale zdraví je mnohem víc: určuje způsob vašeho života. Prostřednictvím našich podlah je naší ambicí pozitivně přispět k vašemu zdraví a pohodě ve vašem prostředí. To je důvod, proč náš závazek k trvalé udržitelnosti je také závazkem k vašemu zdraví.

Health

Zdraví a Bezpečnost

V bezpečném vnitřním prostředí jsou podlahy netoxické, s nízkými emisemi a splňují všechny mezinárodní normy. Navíc bezpečná podlaha je navržen tak, aby zabránila nehodám, vedla zrakově hendikepované a uklidňovala slabomyslné pacienty, stejně jako vytvářela bezpečné prostředí v čistých provozech a na operačních sálech.

CHO primairy school freestanding

Zdraví a Hygiena

Hygienická řešení podlah jsou navržena tak, aby se snadno čistila, bylo možné kontrolovat jemný prach v jednom prostředí a zabránit alergiím v jiném. Hygienická řešení podlah jsou specifická díky oblasti použití, ať již se jedná o vysoce technické čisté prostory s citlivým zařízením, ústav zdravotnické péče se zaměřením na kontrolu infekcí nebo denní stacionář, kde podlahy jsou základem pro hraní a zábavu. A samozřejmě nezapomeňme možná nejdůležitější ze všech: kvalitní vstupní čisticí systém v první řadě může zabránit vnesení špíny, prachu a vlhkosti do budovy.

CHO Hygiene freestanding

Zdraví a pohoda

Stavu duševní pohody a komfortu může být dosaženo tím, že se kontrolují faktory, které stimulují smysly ve vnitřním prostředí. Podlahy jako takové přispívají k akustické pohodě, hrají důležitou roli při tepelném komfortu v místnosti stejně jako při dosažení dostupného přirozeného světelného zdroje. Rovněž přírodní materiály přispívají k ochraně životního prostředí a redukují stres. Prostřednictvím jejich barev a vzorů jsou podlahy schopné vytvářet atmosféru vnitřního prostoru, kde se lidé cítí uvolněně a pohodlně nebo naopak energicky a živě. Především věříme, že přírodní a udržitelné materiály poskytují nejlepší základ pro dlouhodobé zdraví a pohodu.

CHO university freestanding