Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Jak fungují, jaké jsou vaše stopy

Když přemýšlíme o udržitelné funkčnosti výrobku, zahrnujeme celou dobu životnosti. To znamená, že se ujistíme, že naše podlahy začínají fungovat ihned od okamžiku, kdy jsou nainstalované.

Chápeme, že podlahy mají v rámci budovy různou úlohu. Protože vyrábíme širokou škálu podlah, začneme doporučením nejvhodnější podlahy pro daný účel, a poté se vždy ujistíme, že budou co nejekologičtější.

Vždy se snažíme poskytnout vám podlahu s nejnižšími náklady na vlastnictví. Tyto podlahy se snadno instalují a vyžadují méně údržby při použití menšího množství čisticích prostředků, po celou dobu jejich životnosti.

Ta bude, mimochodem, dlouhá a šťastná, ušetří vaše peníze a sníží odpad.

How it is made

Marmoleum® je vyrobeno z 97% z přírodních surovin, z nichž 72% je obnovitelných a znovu vyroste během deseti let.

Marmoleum®: Talent od přírody

Vyrobit opravdu dobré Marmoleum® je umění. Naštěstí s tím již máme více než 100 let zkušeností. Marmoleum® je vyrobeno z 97% z přírodních surovin. Není překvapením, že je Marmoleum® světový lídr na poli ekologických pružných podlahových krytin. Marmoleum® je to, co je, originální a autentický produkt.

97% přírodních surovin
43% recyklovaného obsahu
100% biologicky odbouratelné
Nízké náklady na vlastnictví
Hygienické a vyžaduje méně čištění
Schváleno britským ústavem Allergy UK

Marmoleum concrete
Allura

Děláme project vinyl lepším

Neustále se snažíme zlepšovat environmentální profil svých PVC krytin prostřednictvím místních a mezinárodních iniciativ napříč celou organizací. Kdykoliv je to možné, využíváme odpadní vinyl z výroby (naší i jiných výrobců) pro výrobu nových produktů – jako např. rubové strany pro kobercové čtverce Flotex.

45% recyklovaného obsahu
Soulad s REACH
Obnovitelná energie
Bio-změkčovadla
Zvýšení životnosti podlahy
Recyklace zbytků z instalace
Recyklovatelné vinylové dílce Allura Flex
Vinyl plus

Kobercové čtverce, uzavřená smyčka

způsoby, jak zlepšit naše výrobní procesy a konstrukci výrobků, aby byly ještě ekologičtější. Nejen, že všechny naše kobercové čtverce vyráběné ve Velké Británii mají více než 50% hmotnostní podíl recyklovaného obsahu, navíc můžeme znovu zpracovat odpad z výroby nebo pokládky a uzavřít tak smyčku...

50% podílem recyklovaného obsahu
Snížit odpad čtverců o 80%
Snižujeme množství primárních surovin
Rychlé a snadné čistění
Snížení případného odpadu
Carpet recycling UK

Tessera
Flotex

Flotex, větší než jeho části

Naše jedinečná hybridní podlaha kombinuje výhody pružné podlahové krytiny a koberce, aby vám poskytla pohodlí špičkového koberce a odolnost pružné podlahy. Snižujeme využívání přírodních zdrojů při výrobě krytiny Flotex všude tam, kde je to možné.

Až 67% recyklovaného obsahu
BREEAM
100% voděodolná
Certifikát Allergy UK
Antimikrobiální ochrana

Vstupní čisticí zóny, aby svět venku, zůstal venku

Věděli jste, že instalací účinného vstupního čisticího systému můžete zastavit až 94% nečistot a vlhkosti vnesených do budovy? V důsledku toho můžete ušetřit až 65% nákladů na úklid v průběhu životnosti podlahové krytin a můžete snížit množství používaných čisticích prostředků. Níže si přečtwěte, co děláme, aby byly naše čisticí zóny Coral a Nuway ještě více ekologické.

100% recyklovaný polyamid
Recyklované PET lahve
Prakticky nulový odpad na skládku
Zastaví až 94% nečistot vnesené do budovy
Snížit potřebu čistění a údržby
BRE Global Listed

Coral