Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Holandské železnice

Holandské železnice, hlavní provozovatel osobní železniční sítě v Nizozemí, uskutečňuje významný projekt na modernizaci svého vozového parku. 250 meziměstských dvoupatrových vlaků bude renovováno.

Stáhnout Případová studie Holandské železnice

Marmoleum Striato - Dutch railways
Tessera railway flooring

Vlaky pro East Midlands

Jaká různá prostředí mohou být náročnější na podlahové krytiny než ta uvnitř rušného vagónu. Specifika začleněná do interiéru vyhovují jak novým, tak i rekonstruovaným kolejovým vozidlům. Musíte si být jisti, že vámi vybrané produkty mají výjimečnou úroveň odolnosti potřebnou pro udržení vzhledu a funkčnosti, a to navzdory hrubému zacházení od intenzivního pěšího provozu, těžkých koleček zavazadel a vozíků a důsledných čisticích režimů zavedených v prostředí osobní dopravy.

Stáhnout Případová studie East Midlands

Kiwi Rail

KiwiRail, největší provozovatel železniční sítě na Novém Zélandu, přidal do své flotily prémiových turistických vlaků šestnáct nových "panoramatických" vagónů, které mají zvýšit osobní prožitky výletníků z celého světa, zatímco oni cestují přes některé z velkolepých a úžasně inspirujících scenérií. Společnost Forbo Flooring Systems pracovala s Barnacle Design, Auckland základní designový konzultanti, aby dodávali moderní textilní podlahovou krytinu pro jejich nové vagóny.

Stáhnout si případovou studii Kiwi Rail

Kiwi Rail
Translink NI Railways Coral

Železnice TransLink NI Railways

TransLink NI železnice nedávno inovovala svůj park kolejových vozidel o 20 nových vlaků třídy 4000 z CAF v jednom ze svých největších projektů na zadávání zakázek vůbec. Nové vlaky nastoupili do služby v celém roce 2011 a v roce 2012 se mohou pochlubit celou řadu interiérových a exteriérových vylepšení designu, které přispěly k modernizaci flotily a zlepšily zkušenosti zákazníků.

Stáhnout Případovou studii železnice Translink NI

Auckland Transport

Společnost Forbo Flooring Systems dodává podlahové krytiny pro flotilu 57 nových elektrických vlaků, které staví španělský konstruktér vlaků, Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles (CAF) pro Auckland Transport, nově vytvořenou organizaci místní samosprávy razící vývoj nového integrovaného dopravního systému spojujícího největší města na Novém Zélandu.

Stáhnout si případovou studii Auckland rail

Auckland Transport Tessera
Russian Railways

Ruské železnice

V úzké spolupráci se společností Transport Technic, ruským distributorem zajišťujícím provoz železniční dopravy s rozsáhlými odbornými znalostmi v této oblasti, společnost Forbo zajistila potřebný certifikát shody s ruskými bezpečnostně požárními předpisy a předložila úspěšně vykonané zkoušky pro dva ze svých vysoce funkčních komerční vinylových podlahových krytin. Až do teď, více než 30.000 m2 těchto dvou certifikovaných podlahových krytin bylo doposud dodáno do dceřiné společnosti ruských drah, Moscow Locomotive Repair Works a byly použity pro rekonstrukci elektrických vlakových souprav v rámci probíhajícího projektu modernizace vozového parku.

Stáhnout si případovou studii Russian Railways