Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kiwi Rail
Marmoleum Striato - Dutch railways

Marmoleum FR

Nabízíme vám dvě naše nejatraktivnější produktové řady vhodné pro vybavení vlaků. Linoleum je nejšetrnější volba podlahové krytiny z hlediska životního prostředí. Povrchová úprava Topshield2 chrání podlahu před poškrábáním a dalšími důsledky velkého zatížení. Naše linolea jsou samozřejmě testována a splňují všechny normy týkající se železniční dopravy.
Kliknutím přejděte na kolekci marmoleum real
Kliknutím přejděte na kolekci marmoleum striato

East Midlands Trains Tessera
Auckland Transport Coral

Coral FR

Kvalitní systém čisticích zón poskytuje velmi účinný způsob snížení nákladů na úklid, opravy a údržbu. Díky tomu, že zadrží až 94% nečistot a vlhkosti, které by byly jinak vneseny dovnitř, může Forbo Coral snížit náklady na úklid až o 65% a prodloužit životnost podlah i povrchových úprav v interiéru. Tento systém také snižuje nebezpečí uklouznutí po vlhké podlaze. Nabízíme řešení pro každý případ a prostor. Všechny produkty z textilních řad jsou velmi vhodné pro využití v železniční dopravě.
Kliknutím přejděte na přehled produktů Coral

Coral FR (Saloon)

Coral Move FR je všívaný koberec a je řešením pro interiéry vlaků vyrobené z 100% recyklované příze Econyl. Nabízí velké možnosti přizpůsobení pro doplnění designu interiéru a barevných schémat. Coral Move FR je na míru vyrobený produkt na objednávku. Náš specializovaný designový tým navrhne odpovídající vzhled a barevné ladění pro každý individuální projekt na základě specifikací daného projektu.

Stáhnout si brožuru Coral Move

Coral move

Flotex FR

Sametový vinyl Flotex je zcela jedinečná textilní podlahová. Flotex je vyroben z pevného vinylu vyztuženého skelným rounem s hustě sametovým povrchem z vláken nylonu 6.6, která jsou pevně ukotvená v základní vrstvě. Flotex je extrémně rozměrově stálý a má vzhled textilní krytiny, zároveň je však stejně tak funkční, odolný a snadno čistitelný jako jakákoliv pružná podlahová krytina. Všechny kolekce Flotex jsou vhodné pro využití v železniční dopravě. Doporučujeme také navštívit webové stránky Flotex vision, kde najdete široký výběr z více než 500 digitálně tištěných vzorů, některé barevně upravitelné, a informace o možnostech vytvoření vlastního vzoru na zakázku vytištěného přesně podle vašich potřeb. Tímto způsobem si můžete nechat vyrobit podlahu přesně na míru, tak aby zcela vyhovovala svému účelu.
kliknutím přejděte na Flotex
Kliknutím přejděte na webové stránky Flotex vision

Translink NI Rail 2