Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Speciální podlahy pro lodní dopravu

Pro lodní dopravce je jednou z nejproblematičtějších oblastí, pokud jde o vzhled interiéru lodi, řešení podlah. Vysoká frekvence intenzivní zátěže a certifikace IMO jsou při výběru podlahových krytin klíčovými určujícími faktory. Níže najdete dva doporučené druhy krytin, speciálně uzpůsobené pro námořní dopravu.

Stáhněte si brožuru pro lodní dopravu

Marine Flotex FR Image
Flotex FR

Flotex FR

Flotex FR - IMO je sametová podlahová krytina navržená tak, aby zcela splňovala požadavky Rezoluce Mezinárodní námořní organizace (IMO) MSC 61(67): Příloha 1: Část 2 a Rezoluce IMO A.653 (16) ve znění pozdějších předpisů Rezoluce IMO MSC 61(67): Příloha 1: Část 5

Výhody:
• Nylon 6.6 zaručuje vysokou odolnost
• Hygienické vlastnosti
• Snadná údržba, snadné odstraňování nečistot díky krátkým nylonovým vláknům
• Bakteriostatické vlastnosti
• Zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti
• Protikluzné vlastnosti


Stáhnout technické specifikace Flotex FR

Coral T32 FR

Tato speciálně upravená verze produktu Coral T32 splňuje všechny protipožární bezpečnostní standardy stanovené Mezinárodní námořní organizací (IMO) pro produkty používané na námořních plavidlech.

Vlákna a podkladové materiály byly vyvinuty tak, aby splňovaly přísné standardy pro toxicitu kouře a pomalé šíření ohně, a mají certifikaci IMO „Wheelmark“.

Díky tomu je možné Coral T32 Marine bezpečně používat na výletních lodích, trajektech, soukromých lodích a dalších námořních plavidlech, kde je certifikace „Wheelmark“ vyžadována.

Stáhněte si technické specifikace Coral T32 FR

Coral T32 Marine