Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Podlahy pro autobusy

Forbo nabízí skutečně široký sortiment podlahovin splňujících požadavky pro autobusovou dopravu. Součástí naší nabídky jsou vstupní systémy, bezpečnostní podlahy, vinylové podlahy a sametový vinyl podlahy, stejně jako lepidla, příslušenství a nářadí pro pokládku.

Stáhnout si brožuru Autobusy

Bus & Coach Stairs
Bus & Coach Step

Bezpečnostní podlahy

Uklouznutí a klopýtnutí mají na svědomí více než 37%* nehod vedoucích ke zranění. Podlahy se rozhodně mají z čeho zodpovídat. Uklouznutí a klopýtnutí jsou nejčastějšími příčinami pracovních úrazů. Použití podlahové krytiny z řady Step může významně snížit počet nehod způsobených uklouznutím. Chraňte bezpečí cestujících díky vybavení autobusů bezpečnostní podlahou. Máme několik kolekcí podlahovin s hodnotou protikluznosti až R12, speciálně vyráběných pro použití v městských a dálkových autobusech.
Kliknutím přejděte na nabídku bezpečnostních vinylových podlah
*Zdroj: Health and Safety Establishment, UK.

Stáhnout si technickou specifikaci Safestep
Stáhnout si technickou specifikaci Surestep

Flotex

Pokud si přejete, aby interiér autobusu působil luxusním dojmem, je ideálním řešením sametový vinyl Flotex. Vzhled a pohodlí koberce s funkčností pružné podlahoviny. Sametová vinylová krytina Flotex je zcela unikátní textilní podlahovina kombinující odolnost pružné podlahy a kvalitu, hřejivost a pohodlí koberce. Flotex je vyroben z pevného vinylu vyztuženého skelným rounem s hustě sametovým povrchem z vláken nylonu 6.6, která jsou pevně ukotvená v základní vrstvě.
Flotex je extrémně rozměrově stálý a má vzhled textilní krytiny, zároveň je však stejně tak funkční, odolný a snadno čistitelný jako jakákoliv pružná podlahová krytina.
Kliknutím přejděte na Flotex

Stáhněte si technické specifikace Flotex

Bus & Coach Flotex
Transport flooring

Vinylová krytina Eternal

V rámci naší kolekce komerčního zátěžového vinylu Eternal objevíte kombinace nejmodernějších vzorů s důrazem na design, odolnost a oblasti použití.

Kolekce představuje vyváženou nabídku dřevěných, kamenných a abstraktních dekorů, spolu s komplexní, moderní paletou barev, které doplní váš interiér.

klikněte a přejděte na kolekci Eternal
Stáhněte si technické specifikace Eternal

Coral Textile

Kvalitní systém čisticích zón poskytuje velmi účinný způsob snížení nákladů na úklid, opravy a údržbu. Díky tomu, že zadrží až 94% nečistot a vlhkosti, které by byly jinak vneseny dovnitř, může Forbo Coral snížit náklady na úklid až o 65% a prodloužit životnost podlah i povrchových úprav v interiéru. Tento systém také snižuje nebezpečí uklouznutí po vlhké podlaze. Nabízíme řešení pro každý případ a prostor. Všechny produkty z textilních řad jsou velmi vhodné pro využití v autobusové dopravě.
Kliknutím přejděte na přehled produktů Coral

Stáhněte si technické specifikace Coral Brush Pure
Stáhněte si technické specifikace Coral Brush Blend

Bus & Coach Coral