Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Koleje Państwowe NS, Holandia

Holenderskie koleje państwowe NS wyposażone zostały w wykładzinę Marmoleum Striato, która stanowi bardzo trwałe i estetyczne wykończenie. Powłoka Topshield2 chroni Marmoleum przed zadrapaniami i uszkodzeniami związanymi z intensywnym natężeniem ruchu.

Do pobrania Studium przypadku Dutch Railways

Marmoleum Striato - Dutch railways
Tessera railway flooring

Koleje „East Midlands Trains”, Wielka Brytania

Wykładzina do transportu kolejowego powinna odpowiadać licznym wymaganiom dotyczącym trwałości, odporności na ruch pieszy i kołowy oraz łatwości pielęgnacji. Wymagania te spełnia wykładzina dywanowa Tessera.
Do przemysłu kolejowego oferujemy dwie kolekcje wykładziny dywanowej Tessera, które są dostępne w płytce, jak i specjalnie zaprojektowanej do użytku w przemyśle kolejowym rozwiązanie w rolce. Na zdjęciu jedna z nich wykładzina Tessera Helix -wzór na zamówienie.

Do pobrania Studium przypadku East Midlands

Koleje „Kiwi Rail”, Nowa Zelandia

Kiwi Rail, największy w Nowej Zelandii operator transportu kolejowego, oddał do użytku nowe "panoramiczne" wagony, dzięki którym turyści podziwiać mogą spektakularne krajobrazy Nowej Zelandii. Forbo Flooring Systems dostarczyło rozwiązanie podłogowe o nowoczesnym wyglądzie do wszystkich wagonów.
Do pobrania Studium przypadku Kiwi Rail

Kiwi Rail
Translink NI Railways Coral

Koleje „Translink”, Wielka Brytania

Brytyjski przewoźnik kolejowy "Translink" w 2011 i 2012 r. zmodernizował ponad 20 nowych pociągów klasy 4000. Nowa flota kolejowa wyposażona została w wiele konstrukcyjnych udogodnień, co m.in. poprawiło komfort podróżujących.

do pobrania Studium przypadku Translink NI Railways

Transport pasażerski, Nowa Zelandia

Forbo jest dostawcą wykładzin do środków transportu pasażerskiego w Auckland (Nowa Zelandia). Mimo, że znajdujemy się na drugiej półkuli ziemskiej, dbamy o szybkość i najwyższą jakość naszych usług, co doceniło Studio Projektowe Barnacle Design z Nowej Zelandii udzielając nam najwyższej rekomendacji.

Do pobrania Studium przypadku Auckland rail

Auckland Transport Tessera
Russian Railways

Koleje "Russian Railways", Rosja

W 2012 firma Forbo Flooring Systems została oficjalnym dostawcą do rosyjskich kolei "Russian Railways", które tworzą drugą największą sieć kolejową na świecie. Wykładziny Forbo PVC Eternal odpowiadały wszystkim niezbędnym normom (m.in. bezpieczeństwa pożarowego) wymaganym przez rosyjskiego inwestora i z powodzeniem zainstalowane w pociągach.

Do pobrania Studium przypadku Russian Railways