Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Koleje Hitachi

Obecnie współpracujemy z Hitachi Rail (Koleje Hitachi) przy wielu nowych projektach pojazdów szynowych, w tym; Trans Pennine Express, Abelio Scot Rail, West of England oraz IEP Great Western Main Line / East Coast Main Line. Wszystkie pojazdy wyposażone są w maty wejściowe Coral Classic FR, a projekt Abelio Scot Rail posiada również wykładzinę Coral Move FR w wagonach kolejowych.

Do pobrania Case study

Hitachi Rail Coral Move FR 2018
Tessera railway flooring

Koleje East Midlands, Wielka Brytania

Wykładzina do transportu kolejowego powinna odpowiadać licznym wymaganiom dotyczącym trwałości, odporności na ruch pieszy i kołowy oraz łatwości pielęgnacji. Wymagania te spełnia wykładzina dywanowa Tessera.
Do przemysłu kolejowego oferujemy dwie kolekcje wykładziny dywanowej Tessera, które są dostępne w płytce, jak i specjalnie zaprojektowanej do użytku w przemyśle kolejowym rozwiązanie w rolce. Na zdjęciu jedna z nich wykładzina Tessera Helix -wzór na zamówienie.

Do pobrania Case study

Koleje Państwowe NS, Holandia

Holenderskie koleje państwowe NS wyposażone zostały w wykładzinę Marmoleum Striato, która stanowi bardzo trwałe i estetyczne wykończenie. Powłoka Topshield2 chroni Marmoleum przed zadrapaniami i uszkodzeniami związanymi z intensywnym natężeniem ruchu.

Do pobrania Case study

Marmoleum Striato - Dutch railways
Translink NI Railways Coral

Koleje „Translink”, Wielka Brytania

Brytyjski przewoźnik kolejowy "Translink" w 2011 i 2012 r. zmodernizował ponad 20 nowych pociągów klasy 4000. Nowa flota kolejowa wyposażona została w wiele konstrukcyjnych udogodnień, co m.in. poprawiło komfort podróżujących.
Do pobrania Case study

Koleje Kiwi Rail, Nowa Zelandia

Kiwi Rail, największy w Nowej Zelandii operator transportu kolejowego, oddał do użytku nowe "panoramiczne" wagony, dzięki którym turyści podziwiać mogą spektakularne krajobrazy Nowej Zelandii. Forbo Flooring Systems dostarczyło rozwiązanie podłogowe o nowoczesnym wyglądzie do wszystkich wagonów.
Do pobrania Case study

Kiwi Rail
Russian Railways

Koleje Russian Railways, Rosja

W 2012 firma Forbo Flooring Systems została oficjalnym dostawcą do rosyjskich kolei Russian Railways, które tworzą drugą największą sieć kolejową na świecie. Wykładziny Forbo PVC Eternal odpowiadały wszystkim niezbędnym normom (m.in. bezpieczeństwa pożarowego) wymaganym przez rosyjskiego inwestora i z powodzeniem zainstalowane w pociągach.

Do pobrania Case study

Auckland Transport

Dostarczyliśmy wykładziny podłogowe dla floty 57 nowych pociągów elektrycznych wyprodukowanych przez hiszpańskiego konstruktora pociągów Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles (CAF) dla Auckland Transport, nowo utworzonej organizacji samorządowej, która stoi na czele rozwoju nowego zintegrowanego systemu transportowego.

Do pobrania Case study

Auckland Transport Tessera
Virgin Rail

Koleje Virgin East Coast

Koleje Virgin Trains East Coast w 2015r. przejęły franczyzę East Coast zdecydowały o odnowieniu i zmianie marki swojej floty pociągów. Jednym ze szczególnych wyzwań, przed którymi stanęła Virgin Trains East Coast, był wybór podłogi, która byłaby estetyczna, zgodna ze wszystkimi normami bezpieczeństwa oraz przeciwpożarowymi, a jednocześnie wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Dzięki temu, że posiadamy najszerszą gamę produktów podłogowych do transportu kolejowego, mogliśmy zaoferować rozwiązania spełniające te wymagania. Dzięki nowatorskiemu podejściu projekt został ukończony w ciągu 18 miesięcy od wstępnej koncepcji projektu do montażu. W sumie odnowiono 412 wagonów, w tym 30 składów MKIV Electric i 15 wagonowych pociągów HST Desiel oraz kilka pojazdów zapasowych.

Do pobrania Case study