Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Rozwiązania podłogowe w przemyśle kolejowym

Forbo oferuje kompleksową ofertę rozwiązań podłogowych w transporcie kolejowym. Począwszy od systemów mat wejściowych, po wykładziny antypoślizgowe, wykładziny winylowe, linoleum, wykładziny dywanowe oraz flokowane. Poza ofertą wykładzin, Forbo produkuje także kleje, akcesoria oraz materiały instalacyjne.

Referencje w przemyśle kolejowym
Nowa Broszura Rozwiązania podłogowe w Transporcie Kolejowym

Kiwi Rail transport kolejowy
Marmoleum Striato - Dutch railways
East Midlands Trains Tessera
Auckland Transport Coral

Coral FR (system mat wejściowych)

Wysokiej jakości maty wejściowe Coral są skuteczną metodą prowadzącą do redukcji kosztów. Zatrzymanie do 94% wnoszonego brudu i wilgoci może zmniejszyć rachunki za utrzymanie czystości do 65% oraz przedłużyć żywotność podłóg zainstalowanych wewnątrz. Oferujemy rozwiązania odpowiednie do każdego miejsca aplikacji, również do przemysłu kolejowego.

Zobacz więcej - Coral
Specyfikacja techniczna Coral FRCoral Move FR (do przedziałów w pociągach)

Coral Move FR to tuftowane rozwiązanie dywanowe do wnętrz w transporcie kolejowym oferujące duże możliwości dostosowywania do wystroju i kolorystyki wnętrz.

Coral Move FR to produkt na zamówienie. Nasz wykwalifikowany zespół projektowy pomoże w doborze kolorystyki i wzornictwa zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.
Zobacz więcej - Broszura
Specyfikacja techniczna Coral Move FR

Coral move
wykładziny flotex w transporcie kolejowym

Flotex FR

Wykładziny flokowane Flotex to unikatowe na rynku rozwiązanie podłogowe. Wykładzina Flotex zbudowana jest z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Flotex ma doskonałą stabilność wymiarową. Zaskakuje niemal welurowym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i łatwości pielęgnacji, charakterystycznych dla wykładzin linoleum lub PVC. Wszystkie wykładziny z kolekcji Flotex są odpowiednie do zastosowania w przemyśle kolejowym. Polecamy również zapoznanie się z Biblioteką Cyfrową Flotex Vision, która oferuje ponad 500 możliwości wzorów na wykładzinie w wysokiej jakości nadruku cyfrowym lub wzory na specjalne zamówienie klienta dostosowane do każdego miejsca aplikacji.

zobacz więcej - Flotex
Zobacz więcej - flotex vision website