Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Wykładziny do autobusów i autokarów

Forbo oferuje kompleksową ofertę rozwiązań podłogowych w transporcie pasażerskim drogowym. Począwszy od systemów mat wejściowych, po wykładziny antypoślizgowe, wykładziny winylowe, linoleum, wykładziny dywanowe oraz flokowane. Poza ofertą wykładzin, Forbo produkuje także kleje, akcesoria oraz materiały instalacyjne.

wykładziny dla transportu drogowego
Bus & Coach Step safety vinyl flooring

Wykładziny antypoślizgowe Step

W ponad 37%* poślizgnięć i potknięć skutkujących w skaleczeniach winą obarcza się źle dobraną podłogę.

Forbo oferuje wykładziny PVC Step z dodatkiem drobin karborundu, który zapewniają antypoślizgowość w klasie od R10 do R12 minimalizując ryzyko tego typu wypadków.

Dodatkowym atutem jest atrakcyjne wzornictwo i bardzo szeroka paleta kolorów, która pozwala na dopasowanie do wnętrz różnego typu pojazdów.

View the Step range
ZAMÓW PRÓBKĘ

Flotex Wykładziny flokowane

Wykładzina flokowana Flotex zastosowana we wnętrzu każdego środka transport daje wrażenie komfortu i elegancji.

To unikatowa na rynku wykładzina łączącą zalety trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa.

Zbudowana jest z gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Do wyboru ponad 500 wzorów i kolorów dostępnych w bibliotece cyfrowej Flotex Vision.

View the Flotex range
ZAMÓW PRÓBKĘ

Bus & Coach Flotex flooring
Eternal - Bus & Coach vinyl flooring

Wykładzina Eternal

Kolekcja wykładzin PCV Eternal ceniona jest za doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.

Kolekcja oferuje szeroką gamę wzorów drewna, kamienia, a także wzorów abstrakcyjnych odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.

View the Eternal range
ZAMÓW PRÓBKĘ

Maty wejściowe Coral

Wysokiej jakości maty wejściowe Coral są skuteczną metodą prowadzącą do redukcji tych kosztów. Zatrzymanie do 94% wnoszonego brudu i wilgoci może zmniejszyć rachunki za utrzymanie czystości do 65% oraz przedłużyć żywotność podłóg.

Maty Coral minimalizują ryzyko poślizgnięć czy potknięć, dlatego są zalecane do instalowania na schodach i wejściach do pojazdów.

Go to the Coral collection
ZAMÓW PRÓBKĘ

Coral - Bus & Coach entrance flooring