Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Transport pasażerski drogowy

Forbo oferuje kompleksową ofertę rozwiązań podłogowych w transporcie pasażerskim drogowym. Począwszy od systemów mat wejściowych, po wykładziny antypoślizgowe, wykładziny winylowe, linoleum, wykładziny dywanowe oraz flokowane. Poza ofertą wykładzin, Forbo produkuje także kleje, akcesoria oraz materiały instalacyjne.

Pobierz: Specyfikacja techniczna Forbo Bus
Nowa Broszura Transport Pasażerski - autobusy i autokary

Bus & Coach Stairs
Bus & Coach Step

Wykładziny antypoślizgowe Step

W ponad 37%* poślizgnięć i potknięć skutkujących w skaleczeniach winą obarcza się źle dobraną podłogę. Zdarzenia te są najczęstszą przyczyną wypadków w miejscu pracy. Forbo oferuje wykładziny Step o różnej klasie antypośligowości (aż do R12) specjalnie zaprojektowanych do użytku w przemyśle drogowym, które znacznie minimalizują ryzyko tego typu wypadków.

Zobacz więcej - safety vinyl
Specyfikacja techniczna Safestep
Specyfikacja techniczna Surestep

* Źródło: Health and Safety Establishment, UK

Flotex Wykładziny flokowane

Wykładzina flokowana Flotex zastosowana we wnętrzu każdego środka transport daje wrażenie komfortu i elegancji. To unikatowa na rynku wykładzina łączącą zalety trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Zbudowana jest z gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Flotex ma doskonałą stabilność wymiarową; zaskakuje niemal welurowym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i łatwości pielęgnacji, charakterystycznych dla wykładzin linoleum lub PVC.

Zobacz więcej - flotex

wykładziny podłogowe flotex w autobusach
Transport flooring

Wykładzina PVC Eternal

Kolekcja wykładzin PVC Eternal to najnowocześniejsze wzornictwo oraz doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.
Kolekcja prezentuje zbalansowaną gamę gatunków drewna, kamienia i wzorów abstrakcyjnych we współczesnej palecie kolorystycznej odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.

Zobacz więcej - Eternal
Specyfikacja techniczna Eternal

Coral

Wysokiej jakości maty wejściowe Coral są skuteczną metodą prowadzącą do redukcji tych kosztów. Zatrzymanie do 94% wnoszonego brudu i wilgoci może zmniejszyć rachunki za utrzymanie czystości do 65% oraz przedłużyć żywotność podłóg zainstalowanych wewnątrz. Oferujemy rozwiązania odpowiednie do każdego miejsca aplikacji, również do przemysłu transportowego.

Zobacz więcej - Coral

Specyfikacja techniczna Coral FR

wykładziny Coral w transporcie drogowym