Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ciągi komunikacyjne

Forbo oferuje wykładziny, które dzięki zaakcentowaniu odpowiednich kolorów i stref na podłodze wytyczać mogą ciągi komunikacyjne, które "poprowadzą" klientów po placówce handlowej.

1127213_small_Baxters_1_39L
Project vinyl wykładziny podłogowe w placówkach handlowych

Wykładzina ogólnego zastosowania Eternal

Kolekcja wykładzin PVC Eternal to najnowocześniejsze wzornictwo oraz doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.
Kolekcja prezentuje zbalansowaną gamę gatunków drewna, kamienia i wzorów abstrakcyjnych we współczesnej palecie kolorystycznej odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.

Zobacz więcej

Marmoleum

Wykładzina Marmoleum, produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to bogata kolorystycznie wykładzina o niezwykłej trwałości i wysokiej jakości. Jest odporna na zarysowania i łatwa w naprawie.
Zobacz więcej

Marmoleum Modular wykładziny podłogowe w placówkach handlowych
Allura wykładziny w płytkach wykładziny podłogowe w placówkach handlowych

Allura

Kolekcja Allura to najwyższa jakość wykładzin
w formie płytek i paneli stworzona przy użyciu
najnowocześniejszych procesów i technologii
produkcyjnych, dzięki czemu uzyskano wrażenie
bardzo realistycznego i naturalnego wyglądu
drewna, kamienia oraz wzorów abstrakcyjnych.
Produkowana w Europie zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju i przyjazna środowisku naturalnemu,
kolekcja płytek i paneli Allura oferuje przyciągające spojrzenia wzory oraz charakteryzuje się wyjątkową trwałością.
Zobacz więcej

Flotex

Wykładzina Flotex zbudowana jest z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Miękka warstwa spodnia zapewnia również właściwości akustyczne.
Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Powraca do swojej pierwotnej formy niczym mech, a jego wytrzymałość porównywana jest do łodygi bambusa. Budowa wykładziny Flotex czyni ten produkt wyjątkowo trwałym i odpornym na zużycie, nawet na krzesła na rolkach.
Zobacz więcej

Flotex linear wykładziny podłogowe w placówkach handlowych
podłoga z nadrukiem cyfrowym wykładziny podłogowe w placówkach handlowych

Wykładziny z możliwością nadruku cyfrowego

Wykładzina PVC z nadrukiem cyfrowym oferuje możliwości stworzenia niepowtarzalnych projektów. Wyboru można dokonać spośród tysięcy wzorów Forbo (wszystkie posiadają licencję do ponownego użytkowania) lub też zaprojektować wykładzinę według własnego pomysłu. Niezależnie od rodzaju, wielkości, skali i złożoności projektu nadruk cyfrowy zapewnia obrazy najwyższej jakości: o żywej kolorystyce (6 kolorów), odpowiednio wyostrzone, o wysokiej rozdzielczości (600dpi) oraz z przezroczystą warstwą ochronną.
Zobacz więcej