Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Odpowiednia podłoga w pomieszczeniach klasowych

Pomieszczenia klasowe w każdej placówce edukacyjnej powinny posiadać przyjazne, ale również funkcjonalne wnętrze. Forbo Flooring oferuje wykładziny, specjalnie zaprojektowane do zastosowania w środowisku szkolnym: wyciszające, trwałe i w bogatej kolorystyce.
Aprobata Instytutu Allergy UK
Zarówno Marmoleum jak i Flotex to jedyne wykładziny na rynku, które posiadają aprobatę brytyjskiego instytutu Allergy UK. Wykładziny te są dobrze tolerowane przez osoby cierpiące na choroby układu oddechowego i alergie. Dzięki temu, że przechwytują alergeny z powietrza, które są następnie uwalniane podczas prostego odkurzania, w otoczeniu utrzymywane jest czyste i świeże powietrze. Zobacz więcej

Flotex Linear
Marmoleum wykładziny podłogowe w placówkach edukacyjnych

Marmoleum

Wykładzina Marmoleum, produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to bogata kolorystycznie wykładzina o niezwykłej trwałości i wysokiej jakości. Jest odporna na zarysowania i łatwa w naprawie.
Zobacz więcej

Flotex

Wykładzina Flotex zbudowana jest z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Miękka warstwa spodnia zapewnia również właściwości akustyczne. Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Powraca do swojej pierwotnej formy niczym mech, a jego wytrzymałość porównywana jest do łodygi bambusa. Jest również odporny na krzesła na rolkach.
Zobacz więcej

Flotex Naturals wykładziny podłogowe w placówkach edukacyjnych
Sarlon acoustic wykładziny podłogowe akustyczne w placówkach edukacyjnych

Wykładziny akustyczne Sarlon

Coraz częściej dążymy do wyciszenia otoczenia i redukcji poziomu hałasu, który może miec niekorzystny wpływ na organizm ludzki w postaci zaburzeń snu, stresu, bólu głowy, utraty pamięci, agresji i trudności w koncentracji. Wykładziny akustyczne od Forbo to obszerna kolekcja oferująca kompleksowe rozwiązania podłogowe w wielu miejscach aplikacji. Hałas najlepiej redukować u źródła.
Dlatego też wykładziny akustyczne są odpowiednim wyborem w pomieszczeniach w których chcemy go zminimalizować. Jesteśmy specjalistą w produkcji produktów akustycznych. Od ponad 30 lat dostarczamy gotowe rozwiązania akustyczne, najlepsze w swojej klasie i zastosowaniu, o tłumieniu dźwięków uderzeniowych o 15, 17 i 19dB.
Zobacz więcej