Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Transport pasażerski drogowy

Forbo oferuje kompleksową ofertę rozwiązań podłogowych w transporcie pasażerskim drogowym. Począwszy od systemów mat wejściowych, po wykładziny antypoślizgowe, wykładziny winylowe, linoleum, wykładziny dywanowe oraz flokowane. Poza ofertą wykładzin, Forbo produkuje także kleje, akcesoria oraz materiały instalacyjne.

Zobacz Broszurę Transport Pasażerski
Pobierz: Specyfikacja techniczna Forbo Bus

Bus & Coach Stairs
Bus & Coach Step

Wykładziny antypoślizgowe Step

W ponad 37%* poślizgnięć i potknięć skutkujących w skaleczeniach winą obarcza się źle dobraną podłogę. Zdarzenia te są najczęstszą przyczyną wypadków w miejscu pracy. Forbo oferuje wykładziny Step o różnej klasie antypośligowości (aż do R12) specjalnie zaprojektowanych do użytku w przemyśle drogowym, które znacznie minimalizują ryzyko tego typu wypadków.

Zobacz więcej - safety vinyl
Specyfikacja techniczna Safestep
Specyfikacja techniczna Surestep

* Źródło: Health and Safety Establishment, UK

Flotex

Wykładzina flokowana Flotex zastosowana we wnętrzu każdego środka transport daje wrażenie komfortu i elegancji. To unikatowa na rynku wykładzina łączącą zalety trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Zbudowana jest z gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Flotex ma doskonałą stabilność wymiarową; zaskakuje niemal welurowym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i łatwości pielęgnacji, charakterystycznych dla wykładzin linoleum lub PVC.

Zobacz więcej - flotex
Specyfikacja techniczna Forbo Flotex

wykładziny podłogowe flotex w autobusach
Transport flooring

Wykładzina PVC Eternal

Kolekcja wykładzin PVC Eternal to najnowocześniejsze wzornictwo oraz doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.
Kolekcja prezentuje zbalansowaną gamę gatunków drewna, kamienia i wzorów abstrakcyjnych we współczesnej palecie kolorystycznej odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.

Zobacz więcej - Eternal
Specyfikacja techniczna Eternal

Coral

Wysokiej jakości maty wejściowe Coral są skuteczną metodą prowadzącą do redukcji tych kosztów. Zatrzymanie do 94% wnoszonego brudu i wilgoci może zmniejszyć rachunki za utrzymanie czystości do 65% oraz przedłużyć żywotność podłóg zainstalowanych wewnątrz. Oferujemy rozwiązania odpowiednie do każdego miejsca aplikacji, również do przemysłu transportowego.

Zobacz więcej - Coral

Specyfikacja techniczna Coral FR

wykładziny Coral w transporcie drogowym