Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Jesteśmy dumnym partnerem

World Green Building Council!

Jesteśmy dumnym partnerem World Green Building Council

Jesteśmy dumnym partnerem World Green Building Council!

Zrównoważony rozwój jest podstawą naszej działalności. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi klientami rozumiemy środowisko i wpływ, jaki wywierają na nie nasze produkty. Na tej podstawie stawiamy na doskonalenie produktów i rozwiązań, których cykle życia są zgodne z modelem gospodarki o obiegu zamkniętym. Działamy w sposób przejrzysty, zgodnie z celami naszej strategii zrównoważonego rozwoju. Wierzymy, że aby osiągnąć nasze cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, kluczowe znaczenie ma współpraca z innymi podmiotami, które podzielają te same idee i filozofie.

Światowa Rada Budownictwa Ekologicznego

W 2021 roku Forbo Flooring Systems dołączyło do korporacyjnej rady doradczej World Green Building Council (WorldGBC). Jest to wybrana grupa światowych liderów w zakresie zrównoważonego rozwoju, aktywnych w branży budowlanej i konstrukcyjnej, która służy WorldGBC jako przewodnik po jego strategii i działaniach mających na celu przyspieszenie ruchu zrównoważonego budownictwa.
Światowa Rada Budownictwa Ekologicznego katalizuje wdrażanie zrównoważonych budynków na całym świecie. Przekształcając sektor budowlany w trzech strategicznych obszarach - działaniach na rzecz klimatu, zdrowiu i dobrym samopoczuciu oraz zasobach i obiegu zamkniętym - tworząc globalną sieć działań składającą się z około 70 rad ds. ekologicznego budownictwa na całym świecie.

Jako członkowie UN Global Compact, współpracuje z firmami, organizacjami i rządami, w celu realizacji postanowień wynikających z porozumienia paryskiego i globalnych celów ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju. Dzięki podejściu polegającemu na zmianie systemów ich sieć prowadzi branżę w kierunku zerowej emisji dwutlenku węgla netto, zdrowego, sprawiedliwego i odpornego środowiska zbudowanego.

Przejdź do stron WGBC

World Green Building Council - Światowa Rada Budownictwa Ekologicznego Logo

„Cieszymy się, że możemy powitać Forbo Flooring Systems w Radzie Doradczej (CAB) World Green Building Council w 2021 roku.

Dzięki demonstracjom wiodącej pozycji na rynku w zakresie zrównoważonych praktyk budowlanych i konstrukcyjnych wiemy, że Forbo wniesie bogatą wiedzę i będzie ogromnym atutem dla CAB.

Z niecierpliwością czekamy na współpracę w nadchodzącym roku, aby dostarczać zrównoważone budynki dla ludzi na całym świecie.”

Cristina Gamboa, CEO WorldGBC