Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Salone del Mobile 2019

Od 9-14 kwietnia Forbo weźmie udział w wystawie w Palazzo Francesco Turati. Nasza ekspozycje będzie częścią Pawilonu Holenderskiego. Wystawa odbywa się w czasie targów Salone del Mobile - największych targów mebli, designu i wyposażenia wnętrz.

Masterly Courtyard

Tematyka Wystawy

Pawilon Holenderski, organizowany po raz piąty, jest sponsorowany przez holenderski rząd oraz tamtejszą Radę Turystyczną. Motywem przewodnim tegorocznej ekspozycji jest Rembrandt, jako że rok 2019 w Holandii ogłoszono Rokiem Rembrandta.

Masterly Rembrandt
Forbo Linoleum poster

Produkty eksponowane podczas Wystawy

Wykładziny Forbo Marmoleum i Flotex, które zostaną przedstawione w ramach Pawilonu holenderskiego, będą stanowiły spektakularną prezentację związku między obrazami Rembrandta i sposobem, w jaki zastosował on kolor, strukturę, szczegół i wrażliwość dotykową, wykorzystując pigmenty i materiały, które dziś stanowią esencję procesu tworzenia linoleum.

Linoleum jako wykładzina podłogowa z 150-letnim dziedzictwem wykorzystuje wiele technik, z których korzystali holenderscy mistrzowie z XVII wieku. Rembrandt był inspiracją dla artystów i projektantów od stuleci. Bogata paleta kolorów kolekcji Marmoleum firmy Forbo oraz skomplikowane projekty, w których aż osiem kolorów może być łączone w jeden wzór, tworzą głębokie, ciepłe odcienie, w których na szczególną uwagę zasługują detale.

Wykładzina Marmoleum

Goście odwiedzający Pawilon Holenderski w Mediolanie będą mieli możliwość poznania wielu różnych struktur i kolorów Marmoleum, wszystkie oparte na palecie słynnego holenderskiego artysty malarstwa Rembrandta. Nasza marka linoleum, Marmoleum, jest jedyną neutralną dla środowiska podłogą pod kątem CO2 i najlepszym wyborem dla każdego zrównoważonego wnętrza.

Wykładzina Flotex Vision

We wnętrzu Sali 26 w Palazzo Turati zaprezentowana zostanie wykładzina Forbo Flotex. Ten wyjątkowy produkt to miękka, komfortowa wykładzina dywanowa, na której można stworzyć wysokiej jakości nadruki, uzyskując tym samym spersonalizowane projekty. Druk cyfrowy na wystawie nawiązywać będzie do twórczości Rembrandta.

Marmoleum Vivace 3427 floor
Flotex Van Gogh almond blossom floor

Informacja praktyczne

Adres:
Palazzo Francesco Turati
Via Meravigli, 9/b, 20123 Mediolan, Włochy

Godziny otwarcia:
Wtorek 11:00 - 17:00
Środa 11:00 - 22:00
Czwartek - sobota 11:00 - 19:00
Niedziela 11:00 - 16:00

Więcej informacji:
WWW.MASTERLY.NU

Zdj.: Palazzo Francesco Turati, Masterly - Dutch Pavilion by Uniquole
WWW.MASTERLY.NU

Masterly Palazzo