Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Covid-19 - DYSTANS SPOŁECZNY

Dystans społeczny

W organizacjach wymagane jest zachowanie dystansu społecznego od innych oraz unikanie bezpośredniego kontaktu w miejscach publicznych.

Spośród naszej szerokiej oferty wybraliśmy bezpieczne rozwiązania podłogowe na których możliwy jest indywidualny nadruk lub które pomogą w wyznaczeniu stref i ścieżek we wnętrzu pomieszczenia. Z przyjemnością doradzimy jakie podłogi warto zastosować.

Dystans społeczny

Intro

W pełni rozumiemy obawy i utrudnienia związane z pandemią koronawirusa COVID-19, która stała się częścią codziennego życia. Podchodzimy do tej sytuacji bardzo poważnie w każdym regionie, gdzie jesteśmy obecni, ograniczając rozprzestrzenianie się wirusa oraz dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, kontrahentów i pracowników na ile to możliwe. Przestrzegamy ściśle przede wszystkim zasad wprowadzonych przez władze państwowe i lokalne organy ochrony zdrowia we wszystkich krajach, w których prowadzimy działalność.

W organizacjach wspierane jest zachowanie dystansu społecznego oraz unikanie bezpośredniego kontaktu w miejscach publicznych. W naszym portfolio produktowym dostępne są rozwiązania podłogowe, które pomogą w wytyczeniu stref czy ścieżek we wnętrzu.

Nasi przedstawiciele w regionie oraz dział obsługi klienta pomogą przy projektach i realizacji bieżących zamówień. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z przedstawicielami Forbo .

Dystans społeczny

Większość sklepów, restauracji i hoteli otwiera ponownie swoje podwoje po przymusowej przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Aby zachować zalecaną odległość pomiędzy klientami, wiele placówek umieściło tymczasowe oznaczenia na podłodze. Jednak tysiące kroków setek klientów szybko niszczą oznaczenia, czyniąc je bezużytecznymi.

Jeśli myślisz o rozwiązaniu długoterminowym, warto zamówić np.: znaczniki odległości wykonane na wykładzinie Marmoleum, PCV lub miękkiej wykładzinie dywanowej Flotex. Znaczniki są indywidualnie cięte na miejscu i trwale łączone z podłogą. Są wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu, a w przypadku Marmoleum mają dodatkowo właściwości antybakteryjne.

Marmoleum Way finding

Rozwiązania

Rozwiązania

Samorządy lokalne ustalają zasady, w jaki sposób kraje mogą powoli i bezpiecznie „otwierać się”. Oczywistym jednak jest to, że dystans społeczny będzie nam towarzyszył przez dłuższy czas.

Aby pomóc naszym klientom dostosować się do obostrzeń prezentujemy bezpieczne rozwiązania podłogowe, które pomogą w utrzymaniu dystansu społecznego.

Maty wejściowe Coral Logo

Zaprojektowaliśmy kolekcję mat wejściowych, która, mamy nadzieję, będzie łagodnym przypomnieniem o konieczności zachowaniu dystansu. Do wyboru 4 standardowe wzory pokazane obok o wymiarze 115x80cm dostępne również w wersji polskiej. Maty są w cenie promocyjnej. Naszym zamiarem nie jest bowiem czerpanie zysków, ale wspieranie wysiłków wszystkich na rzecz bezpieczeństwa.

Coral Logo maty wjściowe

Strzałki na płytkach dywanowych

Na płytkach dywanowych z popularnej kolekcji Tessera Layout oferujemy wykonanie strzałek kierunkowych. Możliwe jest wykonanie strzałek we wszystkich 40 kolorach z kolekcji Layout. Istnieje również możliwość wykonania strzałek na płytkach Flotex.

Minimalna ilość zamówienie to: 1 karton jednego koloru.

Arrows in Carpet Tiles

Strzałki na wykładzinach elastycznych

Możemy również dostarczyć luźne strzałki do wstawienia na istniejących podłogach elastycznych. Strzałki dostępne są w wielu kolorach we wszystkich naszych produktach. Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy kombinację odpowiednią dla Ciebie.

Strzałki na wykładzinach elastycznych

Koła Allura

Nowością w kolekcji Allura Material są płytki CIRCLE. Są to elementy o wymiarach 50x50cm, w które wpisano koło o średnicy 40cm. Koła w połączeniu z kwadratowymi płytkami mogą być mieszane i dopasowywane kolorystycznie z innymi płytkami z kolekcji Allura, co może być wykorzystane do wyznaczenia stref w miejscach publicznych, takich jak np.: sklepy, w których są ustawione kolejki.

Koła Allura

PCV z nadrukiem cyfrowym

Nasza zaawansowana technologia druku cyfrowego umożliwia wykonanie efektownych wzorów na podłodze, których nie można uzyskać przy użyciu konwencjonalnych technik druku. Możliwe jest zaprojektowanie podłogi wg własnego projektu na wysokiej jakości wykładzinie PCV. Koła czy strzałki można bez problemu nadrukować na arkuszu wykładziny PCV, co może pomóc w zachowaniu dystansu społecznego.

PCV z nadrukiem cyfrowym

Druk cyfrowy Flotex Vision

Ponieważ Flotex ma blisko 80 milionów włókien na metr kwadratowy, powierzchnia wykładziny jest idealnym materiałem do druku cyfrowego. Na jej zwartej powierzchni można wykonać nadruk z fotograficzną dokładnością. Flotex Vision jest idealną wykładzina dywanowa do nadruku wszelkiego rodzaju oznaczeń, tj. strzałki, koła itp.

Druk cyfrowy Flotex Vision

Marmoleum Aquajet

Jeżeli szukasz wyjątkowego wzoru na podłodze i ważne są dla Ciebie aspekty środowiskowe to Marmoleum jest dla Ciebie! Ta naturalna, produkowana zgodnie ze zrównoważonym rozwojem podłoga jest również trwała i łatwa w pielęgnacji. Wykorzystując technikę Aquajet w Marmoleum można wyciąć najbardziej precyzyjne i szczegółowe wzory podłóg. Mogą to być strzałki, koła lub inne kształty, które pomogą ludziom utrzymać dystans 1,5 metra.

Marmoleum Aquajet

Podłogi do szybkiego montażu

Szybko, łatwo i ekonomicznie. Podłogi do szybkiego montażu bez użycia kleju to szeroka oferta produktów Forbo w której znaleźć można zarówno maty wejściowe, jak i wykładziny w rolce, płytki oraz panele LVT. Rozwiązanie te są szybkie i proste w montażu (czas instalacji skrócony nawet o 50%), a zatem stanowią doskonały wybór dla tymczasowych powierzchni, na przykład w szpitalach.
Zobacz kolekcję wykładzin do szybkiego montażu

Podłogi do szybkiego montażu logo

Inspiracja

Kontakt

Konsultacja online

Chociaż praca w domu ma wiele zalet takich jak czas spędzony z naszymi rodzinami, wykonywanie pracy i znajdowanie informacji o projekcie może być trudniejsze. Dlatego opracowaliśmy nowe sposoby kontaktu z nami, aby pomóc Ci znaleźć potrzebne informacje. Nasi przedstawiciele mogą umówić się na konsultacje online w usłudze Microsoft Teams w celu omówienia wszystkich aspektów projektu komercyjnego, w tym:

• Doradztwo w zakresie technicznych aspektów wymagań dotyczących podłogi
• Dobór odpowiedniego rozwiązania podłogowego
• Wsparcie przy zamawianiu próbek i wzorników
• Wskazówki jak połączyć produkty w jednym projekcie.

Wypełnij nasz FORMULARZ KONTAKTOWY , a my skontaktujemy się z Tobą możliwie najszybciej.