Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tessera paklājflīzes – veselīga vide telpās

Mūsu Tessera paklājflīžu pasaulē tiek domāts par komfortablu un patīkamu darba vidi. Cilvēku labsajūta ietekmē viņu labklājību un produktivitāti.

Ethos 569-Ethos 568-Acrobat 1309

Papildus individuālai pieejai katras kolekcijas izstrādē esam tās sadalījuši 3 grupās, lai uzskatāmi parādītu, kuri produkti lieliski sader kopā.

Tessera pasaule nr 1

Mūsu Tessera pasaules 1. grupā esam iekļāvuši vairākas kolekcijas, kas ir ideāli saderīgas. Tie ir cilpiņu šķiedras vai arī dažādi kombinējami produkti neatkarīgi no ražošanas partijas. Tie ir izstrādāti tā, lai saglabātu labu izskatu ēkas visnoslogotākajās zonās.

basis 378-barcode 314-mix 953
Book 1

Tessera pasaule nr 2

Mūsu Tessera pasaules 2. grupā mēs piedāvājam elegantas, ilgtspējīgas un izturīgas griezto cilpiņu paklājflīzes, kā arī griezto un cilpiņu šķiedru paklājflīzes, kas nodrošina tradicionālo cilpiņu šķiedru robustumu apvienojumā ar griezto cilpiņu šķiedras estētiku un luksusa klases īpašībām.

alignment 222 - diffusion 2008 - book 2
book 2

Tessera pasaule nr 3

Tessera pasaules 3. grupā piedāvājam kolekciju un konstrukciju sajaukumu. Luksusa klases cilpiņu šķiedras, grieztās un cilpiņu šķiedras, grieztās šķiedras un Fusion Bonded grieztās šķiedras risinājumi plašā krāsu izvēlē.

Acrobat-Ethos book 3
Book 3