Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tessera, Westbond & Flotex paklājflīzes

Synergy paklājflīzes & LVT

3 dizaini, 3 formas, 3 tekstūras: 1 holistiska darba vides grīdas segumu kolekcija. Synergy kolekcijā mēs apvienojām Tessera paklajflīzes ar Allura Flex vinila flīzēm, paverot jaunu, satriecošu lappusi grīdas dizainu pasaulē. Synergy piedāvā 3 dizaina elementus: Lineāro «Seagrass» dizainu lokšņu formātā, spilgto «Hybrid» ar izteiksmīgu tekstūru lielu taisnleņķa flīžu formātā un vienkāršo «Marble» dizainu tradicionālajā kvadrāta flīžu formātā. To visu papildina tīrās Tessera Clarity krāsas.

 • Synergy paklājflīzes & LVT
 • Synergy paklājflīzes & LVT
 • Synergy paklājflīzes & LVT
 • Synergy paklājflīzes & LVT
 • 3204 Tessera Hybrid
  Synergy Hybrid

  Synergy Hybrid

  Synergy Hybrid piedāvā košu dizainu ar izteiksmīgu tekstūru, kas pieejams lielo 50x70 cm taisnstūra flīžu formātā.

 • 3210 tessera Marble
  Synergy Marble

  Synergy Marble

  Synergy Marble piedāvā tradicionālas 50x50 cm kvadrāta flīzes ar vienkāršu marmora rakstu. Vinila flīžu un paklājflīžu kombinācija gādā par plašām dizaina iespējām.

 • 3200 Tessera Seagrass
  Synergy Seagrass

  Synergy Seagrass

  Forbo Synergy Seagrass piedāvā aizraujošu klāstu ar lokšņu izmēra paklāja un vinila flīzēm ar lineāru Seagrass dizainu. Šī klāsta toņi variē no gaišiem līdz tumšiem, un loksnes ir pieejamas 20x100 cm formātā, kas ir unikāls mūsu paklājflīžu piedāvājumā.

Par Synergy

3 dizaini, 3 formas, 3 tekstūras:

... 1 holistiska darba vides grīdas segumu kolekcija. Forbo Synergy paver plašas iespējas satriecošu grīdas dizainu izveidē, pateicoties modulārajam formātam, daudzpusīgajai funkcionalitātei, kā arī aizraujošajām tekstūrām un krāsu gammām.

Tessera un Allura kombinācija
Kolekcijā Synergy ir apvienotas Tessera paklājflīzes un Allura Flex vinila flīzes, piedāvājot 3 dizaina elementus 1 klāstā: «Seagrass» lokšņu formātā, spilgto «Hybrid» ar izteiksmīgu tekstūru lielu taisnleņķa flīžu formātā un vienkāršo «Marble» dizainu tradicionālajā kvadrāta flīžu formātā. Katru no šiem 3 elementiem papildina Tessera Clarity klāsta tīrās krāsas.

Akustisks komforts un uzticamība
Synergy piedāvā ne tikai inovatīvu tekstūru un formātus. Šis grīdas segums nodrošina plašu funkcionalitāti, kas ir neatņemama moderna biroja sastāvdaļa. Tessera paklājflīzes ir teicama izvēle, ja vēlaties panākt akustisku komfortu un tīkamas sajūtas zem pēdām. Allura Flex vinila flīžu kopšanas īpašības un uzticamība padara tās ideāli piemērotas zonām, kurās uz grīdas mēdz nonākt ēdiens vai dzērieni, kā arī paredzama intensīva riteņu noslodze.

Vienkārša ieklāšana
Visas Synergy grīdas seguma flīzes var vienkārši ieklāt, izmantojot vienu un to pašu līmi, un tās var klāt blakus bez savienojošām pārejas joslām, papildu profiliem vai neērtām un dārgām pamatnes konstrukcijām.

Apskatiet Synergy ieklāšanas video:


Rūpējoties par veselību (Committed to the Health of One)
Veicinot Forbo «Committed to the Health of One» programmas mērķu īstenošanu, Forbo Synergy grīdas segums pārsniedz gaisa kvalitātes standartus un tiek ražots rūpnīcās, kas saņēmušas SA8000 sertifikātu, kas ir viens no pasaules augstākajiem sociālajiem standartiem.

Lasīt vairāk sadaļā "rūpes par apkārtējo vidi"

Synergy office flooring

Video

Video

Apskatīt Video par Tessera paklājflīžu un Allura Flex LVT ieklāšanu.

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana

Informāciju par materiāla tīrīšanu un kopšanu atradīsiet sadaļā - Lejupielādes

Synergy tiles

Tehniskā informācija

Synergy technical specifications

Ieklāšana

Synergy ieklāšana

Apskatīt Synergy ieklāšanas video.