Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tessera, Westbond & Flotex paklājflīzes

Flotex Colour flīzes

Flotex grīda apvieno praktiskumu un elastīgumu ar tekstilam raksturīgām pretslīdēšanas un skaņas slāpēšanas īpašībām. Flotex Colour piedāvā 4 daudzpusīgus un “svaigus” dizainus: Metro, Metro Neon, Calgary un Penang. Kopā tie veido 110 unikālas krāsu kombinācijas, ko papildina 26 vienkrāsainas Artline maliņas. Visi Flotex Colour dizaini ir pieejami arī ruļļa formātā.

 • Flotex Colour flīzes
 • Flotex Colour flīzes
 • Flotex Colour flīzes
 • 290002_590002
  Flotex Calgary

  Flotex Calgary

  Flotex Calgary piedāvā maiga un dabiska dizaina krāsu izvēli, ko var viegli kombinēt ar citām Flotex klāsta vai elastīgajām grīdām. Flotex Calgary ir ideāla izvēle telpām, kurās nepieciešams radīt pieklusinātu atmosfēru.

 • Flotex Penang 482007-382007
  Flotex Penang

  Flotex Penang

  Flotex Penang piešķirs satriecošu izskatu jebkurai mūsdienīgai videi. Tās līdzība koka dēļiem nodrošinās klusu, neitrālu grīdas dizainu.

 • Flotex Metro 246005-546005
  Flotex Metro

  Flotex Metro

  Flotex Metro ir daudzpusīgs dizains ar daļēju reljefu un plašu modernu krāsu klāstu. Klusinātajam rakstam ir nenoteikta forma, kas rada Flotex unikālo autentisko sajūtu.

 • Flotex Metro Neon 287006
  Flotex Metro Neon

  Flotex Metro Neon

  Atklājot gluži jaunu dizaina iespēju dimensiju, jaunais Flotex Metro Neon klāsts piedāvā 8 dzīvīgas krāsas, kas ir izstrādātas tā, lai labi izskatītos atsevišķi vai kombinācijā ar Metro standarta klāstu.

  Izmantojiet tās, lai izceltu noteiktas zonas, izgriezumus un robežas, vai iezīmējiet celiņus un individuālās zonas atvērtā plānojumā. Flotex Metro Neon grīdas segums ir pieejams flīžu un lokšņu formātā.

Kolekcija

Krāsu pasaule

Flotex Colour kolekcijā ietilpst Calgary, Metro, Metro Neon un Penang. Visi dizaini ir pieejami loksnēs un flīžu formātā. Jūs varat kombinēt un eksperimentēt ar atsevišķām krāsām.

Flotex šķiedru grīda ir unikāls grīdas segums, kas apvieno elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu ar paklāja kvalitāti, siltumu un komfortu.
Flotex ir veidots no viendabīga vinila, kas stiprināts ar blīvu neilona 6.6 šķiedru virsmu, kas stingri nostiprināta pamatnes kārtā. Flotex grīdai piemīt izcila formas stabilitāte un tekstila grīdas seguma ārējais izskats, un vienlaikus tā ir funkcionāla un izturīga, kā arī tikpat viegli kopjama kā jebkurš elastīgais grīdas segums.

Flotex colour

Brošūra

Lasīt vairāk par Flotex

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Flotex, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru Flotex brošūra eng

Flotex Brochure Cover

Ilgtspējīgs produkts

Ilgtspējīga kolekcija

Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā. Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde.
Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu. Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

Flotex colour

Tehniskā informācija

Dokumentu lejupielādes centrs

Par visiem Forbo produktiem ir pieejams plašs reklāmas un tehniskās dokumentācijas klāsts. Dokumenti ir pieejami, apmeklējot izvēlētā produkta sadaļu.Informācijas lejupielāde
Tajā jums ir iespēja lejupielādēt saistītos dokumentus.

Šeit jūs varat arī lejupielādēt Flotex tehnisko tabulu Tehniskā informācija

Tech specs Linoleum

Tīrīšana & kopšana

Tīrāks ilgāk

Flotex ir tekstila grīdas segums, kurš ir tikpat vieglitīrāms kā elastīgie materiāli. Paklāju cilpas un vijumi, kā arī pavedienu šķiedras uzkrāj netīrumus, kurus ir grūti iztīrīt, turpretī gludās un taisnās Flotex 6.6 šķiedras ļauj tos viegli savākt izmantojot putekļu sūcēju. 100% ūdensnecaurlaidība nozīmē to, ka Flotex ir vienīgais patiesi mazgājamais tekstila grīdas segums. Ūdens tiek aizturēts blīvajā Flotex šķiedrā, kas nodrošina rūpīgu mitro tīrīšanu un ātru žūšanu.

* Netīrumus var vienkārši savākt ar parasto putekļu sūcēju;
* Traipus var vienkārši notīrīt ar ūdeni un / vai ikdienas tīrāmo līdzekli.
* Pat košļājamo gumiju var viegli iztīrīt;
* Vienīgais patiesi mazgājamais tekstila grīdas segums.

Flotex cleaning

Flotex ieklāšana

Flotex_Colour_Calgary_59002