Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tessera, Westbond & Flotex paklājflīzes

Tessera, Westbond & Flotex paklājflīzes

Paklājflīzes ir iecienīts grīdas segums, pateicoties to estētiskajam stilam un izcilajai kalpošanai intensīvas slodzes apstākļos. Forbo Flooring piedāvā plašu paklājflīžu klāstu - Tessera, Westbond un Flotex. Jaunums ir Tessera un Flotex loksnes izmērā 100 x 25 cm!

 • Tessera, Westbond & Flotex paklājflīzes
 • Tessera, Westbond & Flotex paklājflīzes
 • Tessera, Westbond & Flotex paklājflīzes
 • Tessera, Westbond & Flotex paklājflīzes
 • Tessera, Westbond & Flotex paklājflīzes
 • Cloudscape 3401 2112
  Tessera

  Tessera

  Tessera paklājflīzes piedāvā plašu dizainu klāstu un tās lieliski kalpo pat vislielākās noslodzes apstākļos. Tessera kolekcijas ir pieejamas vairākās konstrukcijās: cilpiņveida, grieztā šķiedra; grieztā un cilpiņveida kombinējums; nejauši ieklājamas. Visaptverošajā Tessera paklājflīžu kolekcijā ir iekļauti mūsdienīgi un klasiski stili, vienkrāsaini un daudzkrāsaini dizaini, dažādi raksti un krāsu salikumi, tas viss rada iespējas veidot dažādus publiskus un privātus interjerus.

 • Westbond_Brockholes_2_910056_9601_910055_9414_HD
  Westbond

  Westbond

  Fusion Bonding ir sarežģīta paklājflīžu ražošanas metode, kuras ietvaros atsevišķas dzijas šķiedras tiek iestrādātas pamatnes materiālā, radot blīvu un greznu produktu.
  Katra flīze ir unikāla, un augstā dzijas proporcija nodiluma slānī rada skaistu, piesātinātu velūra paklājflīzi, kurai ir lieliska, bieza paklāja ārējais izskats.

 • Flotex_Colour_Penang_382024_Checkerboard
  Flotex Colour flīzes

  Flotex Colour flīzes

  Flotex grīda apvieno praktiskumu un elastīgumu ar tekstilam raksturīgām pretslīdēšanas un skaņas slāpēšanas īpašībām. Flotex Colour piedāvā 4 daudzpusīgus un “svaigus” dizainus: Metro, Metro Neon, Calgary un Penang. Kopā tie veido 110 unikālas krāsu kombinācijas, ko papildina 26 vienkrāsainas Artline maliņas. Visi Flotex Colour dizaini ir pieejami arī ruļļa formātā.

 • Flotex_Linear_Complexity_550002_Checkerboard
  Floltex Linear flīzes

  Floltex Linear flīzes

  Flotex Linear ietilpst 5 dažādi lineāri dizaini dažādās krāsu kombinācijās. Šie dizaini lieliski iederēsies sabiedriskos interjeros, tāpat arī papildinās atpūtas, viesmīlības un mazumtirdzniecības vietas. Izvēlētie Flotex Linear dizaini ir pieejams arī ruļļu formātā.

 • Synergy Marbled
  Synergy paklājflīzes & LVT

  Synergy paklājflīzes & LVT

  3 dizaini, 3 formas, 3 tekstūras: 1 holistiska darba vides grīdas segumu kolekcija. Synergy kolekcijā mēs apvienojām Tessera paklajflīzes ar Allura Flex vinila flīzēm, paverot jaunu, satriecošu lappusi grīdas dizainu pasaulē. Synergy piedāvā 3 dizaina elementus: Lineāro «Seagrass» dizainu lokšņu formātā, spilgto «Hybrid» ar izteiksmīgu tekstūru lielu taisnleņķa flīžu formātā un vienkāršo «Marble» dizainu tradicionālajā kvadrāta flīžu formātā. To visu papildina tīrās Tessera Clarity krāsas.

 • Tessera Planks Layout 2112-2130-2118 detail
  Tessera loksnes

  Tessera loksnes

  Vai jums patīk mūsu Tessera 50 x 50 cm izmēra paklājflīzes un vēlaties vēl plašākas dizaina iespējas? Aplūkojiet Tessera loksnes: 100 x 25 cm un 100 x 20 cm izmēros ar Seagrass, vienkrāsainiem vai lineāriem dizainiem, ar kuriem varat veidot vēl satriecošākus grīdas dizainus. Apvienojiet izcilas īpašības ar komfortu un stilu!

Tessera

Tessera paklājflīzes

Tessera piedāvā pievilcīgas un izturīgas paklājflīzes dažādās konstrukcijas un tekstūras variācijās, kas izstrādātas, lai nodrošinātu noteiktas estētikas un kalpošanas priekšrocības.
Visaptverošajā klāstā ietilpst mūsdienīgi un klasiski dizaini, vienkrāsainas un rakstainas flīzes dažādās krāsās, kas iederas visu veidu komerciālā un valsts sektora interjeros.

• Tessera paklājflīžu sastāvā ir vismaz 50 % otrreizēji pārstrādātu materiālu (rēķinot pēc svara).
• Forbo "Back to the Floor" shēmas ietvarosTessera paklājflīžu ieklāšanas procesā radušos atgriezumus iespējams pārstrādāt jaunās paklājflīzēs.
• Ultraskaņas griešanas process salīdzinājumā ar tradicionālajām presēšanas metodēm ļauj samazināt flīžu atlikumu daudzumu par 80 %.
• Mūsu inovatīvo, dažādi kombinējamo/bez-virziena paklājflīžu ieklāšanas procesā radīto pārpalikumu apjoms ir mazāks nekā 2 %.

Tessera

Westbond

Westbond paklājflīzes

Westbond zīmols un produkcijas klāsts ir sinonīms pilnīgai elastībai un izsmalcinātībai.
Piedāvājot iespēju pasūtīt saskaņotu dziju un ražojot augstākās kvalitātes Fusion Bonded flīzes gandrīz neskaitāmās krāsu variācijās bez minimālā pasūtījuma apjoma, Westbond ļauj klientiem uzņemties vadību pār procesu, kurā pēc pasūtījuma tiek radītas luksusa paklājflīzes ar izcili blīvu šķiedru, kas piemērota visprestižākajiem risinājumiem.

Westbond Natural ir unikāla kolekcija, kas veidota no tīras un dabīgas nekrāsotas vilnas, un tas ir ideāls risinājums, ņemot vērā mūsdienu bažas par vidi.
• Westbond paklājflīžu pamatnes sastāvā ir vismaz 70 % otrreizēji pārstrādātu materiālu
• Apvienotajā Karalistē tiek pārstrādāti 100 % Westbond poliamīda paklāju šķiedru
• Mūsu Westbond Natural klāsts ir ražots no septiņu dažādu Apvienotās Karalistes aitu šķirņu nekrāsotas vilnas

Westbond_Brockholes_10_910079_9484_HD

Flotex

Flotex

Atklājiet Flotex ilgmūžību un izturību, ko nodrošina 80 miljoni neilona 6.6 šķiedru katrā kvadrātmetrā, vienlaikus gādājot par klusumu un komfortu, kāds, pateicoties necaurlaidīgajai, tapsētajai pamatnei, parasti ir raksturīgs paklājam. Precīzās apdrukas tehnoloģijas, kas izmantotas Flotex izstrādē, atdarina bagātīgu dabā vērojamo krāsu paleti vissmalkākajās detaļās. Grīda ir novērš slīdēšanu gan mitros, gan sausos apstākļos (atbilstoši R13 līmenim), imitējot gekona ķepu funkcijas. Līdzīgi kā bite savāc un izplata ziedputekšņus, lidinoties starp ziediem, Flotex virsma piesaista smalkos putekļus un alergēnus, kas atrodas gaisā, un atbrīvo tos parastās tīrīšanas laikā.


Flotex Linear 565007

Ekomarķējums un sertifikācija

100% caurskatāma sertifikācija

Lai pierādītu mūsu paklājflīžu ekoloģiskumu, Forbo izmanto vairākus novērtējumus. Pirmais no tiem ir aprites cikla izvērtējums (Life Cycle Assessment — LCA), kā rezultātā tiek noformēta izstrādājuma vides deklarācija (Environmental Product Declaration — EPD). Šī deklarācija, kas ir pārskatāma un trešo personu apstiprināta, ir balstīta uz tehniku, kas novērtē produkta aprites cikla ietekmi uz vidi visos posmos, sākot no izejvielu ieguves, materiālu apstrādes, ražošanas, izplatīšanas, pielietojuma, labošanas un apkopes līdz pat likvidēšanai vai otrreizējai pārstrādei.

Šajā pārskatā tiek ņemti vērā visi tālāk minētie aspekti: izejmateriālu ieguves ietekme uz vidi, elektroenerģijas izmantošana un efektivitāte, materiālu un ķīmisko vielu sastāvs, gaisā, augsnē un ūdenī atstātās emisijas, kā arī atkritumu daudzums.

Paklājflīžu EPD deklarācijas var apskatīt šeit

GUT marķējums
Forbo Flooring paklājflīzes ir saņēmušas GUT uzlīmi. Tas nozīmē, ka visas Tessera un Wesbond kolekcijas ir izturējušas jaunākās un nopietnākās pārbaudes attiecībā uz ķīmiskajām vielām un emisijām, lai nodrošinātu patērētāju drošību.

Vairāk informācijas par GUT marķējumu atradīsiet šeit

Paklājflīžu GUT sertifikāti

EPDs

Draudzīgas videi

Paklājflīzes — noslēgts loks

Mūsu paklājflīzes Tessera un Westbond ir sinonīms kvalitātei, tomēr mēs vienmēr meklējam veidus, kā uzlabot mūsu ražošanas procesus un produktu konstrukcijas, lai padarītu tos ilgtspējīgākus.
Visu mūsu Apvienotajā Karalistē ražoto paklājflīžu sastāvā vairāk nekā 50 % materiālu ir otrreizēji pārstrādāti (rēķinot pēc masas). Turklāt mēs varam pārstrādāt ražošanas vai ieklāšanas procesā radītos pārpalikumus, tādējādi noslēdzot loku.

50 % otrreizēji pārstrādātu materiālu
Pateicoties paklājflīžu ražošanas procesa uzlabojumiem, mūsu Apvienotajā Karalistē ražoto Tessera flīžu sastāvā vairāk nekā 50 % materiālu ir otrreizēji pārstrādāti.

Flīžu pārpalikumu samazinājums par 80 %
Flīzes tiek grieztas ar inovatīviem ultraskaņas asmeņiem, kas salīdzinājumā ar standarta tehnoloģiju ļauj samazināt flīžu pārpalikumu daudzumu par 80 % .
Turklāt mūsu jaunās štancēšanas iekārtas rada noslēgtu procesu, nodrošinot to, ka nelielais pārpalikumu apjoms tiek otrreizēji pārstrādāts un izmantots produktā.

Samazināts jauno izejmateriālu apjoms
Mēs samazinām jauno izejmateriālu apjomu.
Piemēram, tā vietā, lai izmestu dzijas atlikumus, mēs tos pārvērpjam un iestrādājam Tessera klāsta produktos.
Dažos klāsta produktos ir līdz pat 100 % ECONYL® otrreizēji pārstrādātās dzijas.

Westbond Natural ar līdz 74 % otrreizēji pārstrādāta satura
Cilvēkiem, kas meklē ko dabisku, mēs piedāvājam Westbond Natural klāstu, kas ir izgatavots no nekrāsotas vilnas, kas iegūta no septiņām dažādām Apvienotās Karalistes aitu šķirnēm. Šo paklājflīžu pamatnes sastāvā ir līdz 74 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

Ātra un viegla tīrīšana
Mūsu paklājflīzes iespējams ātri un viegli iztīrīt, izmantojot Dry Fusion sistēmu, kas izmanto karstumu, nedaudz ūdens un dabiskus, organiskus tīrīšanas līdzekļus.
Jūs varat izmantot mazāk ūdens un ķīmisko līdzekļu, nekaitējot flīžu ārējam izskatam.

Samazināts ieklāšanas pārpalikumu apjoms
Ievērojot Green Design principus, mūsu inovatīvo, dažādi kombinējamo paklājflīžu ieklāšanas procesā radīto pārpalikumu apjoms ir mazāks par 2 %.
Un visus Tessera ieklāšanas pārpalikumus iespējams nodot otrreizējai pārstrādei mūsu rūpnīcā pie Prestonas, Lenkašīrā, kur tie tiks pārstrādāti jaunās paklājflīzēs.

Otrreizēja paklāju pārstrāde Apvienotajā Karalistē
Kā vieni no Apvienotās Karalistes otrreizējās paklāju pārstrādes aizsācējiem mēs arī rūpējamies, lai kalpošanas mūža nogalē mūsu paklājflīzes varētu otrreizēji pārstrādāt vai izmantot atkārtoti.

Tessera Create Space carpet tiles

LRV un NCS kodi

LRV un NCS kodi

Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, izdarot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros.
Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0 %, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un nodrošina vēsumu telpā.
Gaismas atstarošanas vērtība ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu.
Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā. NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā dēvētajiem NCS apzīmējumiem, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu.
NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu spektru.
Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni.
Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu.
Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem ēkas interjera aspetkiem.
Visiem Forbo produktiem ir NCS kods, kas norādīts visu kolekcijas produktu aprakstā.

ncs-index

Tīrīšana & Kopšana

Tīrīšana & Kopšana

Forbo Tessera paklājflīzes ir ražotas no poliamīda (neilona) šķiedrām, kas ir izturīgas un nezaudē sākotnējo izskatu pat lielas noslodzes zonās. Forbo grīdas kopšanas padomu ievērošana nodrošinās paklājflīžu ārējā izskata saglabāšanos.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu lejupielādes centru.

Cleaning Tessera Carpet Tiles