Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Projektu vinils

Nordstar homogēns vinils

Skandināvijas gaisma. Nordstar Evolve ir homogēnā vinila grīdas segumu kolekcija, ko iedvesmojusi noslēpumainā ziemeļu gaisma. Krāsu paleti veido Skandināvijas vides dabīgie elementi — ozols, bērzs, kaļķakmens un ūdeņi.

Nordstar Evolve ir ļoti izturīgs grīdas segums, kas ir viegli tīrāms un kopjams, kā arī nezaudē ārējo izskatu smagas noslodzes apstākļos. Nordstar Evolve ir pieejams trīs individuālos klāstos: Lumina, Element un Galaxy, un katram no tiem piemīt savs īpašs raksturs.

 • Nordstar homogēns vinils
 • Nordstar homogēns vinils
 • Nordstar homogēns vinils
 • Nordstar homogēns vinils
 • Nordstar homogēns vinils
 • Nordstar Evolve Lumina 6804 blue
  Nordstar Evolve Lumina

  Nordstar Evolve Lumina

  Nordstar Lumina ir gaumīga kolekcija, ko veido mierīgi raksti 12 neitrālās krāsās, radot svaigu un mājīgu atmosfēru. Neatkarīgi no izvēlētās krāsas iegūsiet estētisku grīdu ar teicamām kalpošanas īpašībām.

 • Nordstar Eviolve Element 6628 emperador
  Nordstar Evolve Element

  Nordstar Evolve Element

  Element ir izsmalcināts klāsts, kas piedāvā plašu neitrālo pelēko toņu klāstu, kas lieliski sader ar skandināvu koka grīdām, kā arī ar Forbo Marmoleum dabisko krāsu grīdām. Raksts ir draudzīgs un atgādina akmeni un koku.

 • Nordstar Evolve Galaxy 6712 fluorite
  Nordstar Evolve Galaxy

  Nordstar Evolve Galaxy

  Daudzpusīgajam Galaxy klāstam ir raksturīgs netīrumus maskējošs raksts un izturība, kas nepieciešama intensīvas noslodzes zonām, vienlaikus saglabājot ārējo izskatu. Kolekcijā ietilpst gan elegantas, izteiksmīgas krāsas, gan neitrāli toņi, kas lieliski sader ar Lumina un Element kolekcijām.

Kāpēc izvēlēties Nordstar Evolve?

Kāpēc izvēlēties Nordstar Evolve?

VIENMĒR JAUNA UN SPODRA
Nordstar Evolve kolekcijas homogēnā vinila grīdas ir kompaktas, tāpēc tās ir viegli pulēt, atjaunojot sākotnējo izskatu. Gadu no gada.

VIEGLA KOPŠANA
Materiāls un virsmas apstrāde veido homogēnu grīdu, kas ir izturīga un viegli kopjama, kā arī iztur ūdens, netīrumu, smilšu un ēdiena iedarbību, neatstājot traipus, skrāpējumus vai citus grīdas bojājumus.

FTALĀTU NESATUROŠA
Mūsu vinila grīdu ražošanā izmantojam modernas un ftalātus nesaturošas tehnoloģijas, kas ir īpaši saudzīgas pret vidi.

SKANDINĀVIJAS KRĀSAS
Iedvesma krāsām ir gūta no Skandināvijas gaismas. Neitrālie toņi gluži kā hameleoni lieliski sader ar citiem materiāliem. Akcentējošās krāsas veido lielisku kombināciju un piešķir spilgtumu, apvienojot visus interjera elementus.

SASKAŅOTĪBA AR MARMOLEUM
Nordstar Evolve kolekcija lieliski sader ar Forbo Marmoleum grīdas segumiem, gādājot par bezgalīgām kombinācijām. Linoleja klājums un dažādo toņu dizaini kopā ar kontrastējošo krāsu iespējām veido interesantu saskaņu ar šo homogēnā vinila kolekciju.

The light of Scandinavia

Tehniskā specifikācija

Nordstar Evolve technical table