Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

nordstar
evolve lumina

Nordstar Lumina ir gaumīga kolekcija, ko veido mierīgi raksti 12 neitrālās krāsās, radot svaigu un mājīgu atmosfēru. Neatkarīgi no izvēlētās krāsas iegūsiet estētisku grīdu ar teicamām kalpošanas īpašībām.

Lumina ir izturīga, homogēna grīda, kas iztur ūdens, netīrumu un smilšu iedarbību, tāpēc ir lieliski piemērota vidēm ar augstām prasībām, piemēram, skolām un publiskajām zonām.

Materiāli

Nordstar Evolve Lumina

Kāpēc izvēlēties Nordstar Evolve?

Kāpēc izvēlēties Nordstar Evolve?

VIENMĒR JAUNA UN SPODRA
Nordstar Evolve kolekcijas homogēnā vinila grīdas ir kompaktas, tāpēc tās ir viegli pulēt, atjaunojot sākotnējo izskatu. Gadu no gada.

VIEGLA KOPŠANA
Materiāls un virsmas apstrāde veido homogēnu grīdu, kas ir izturīga un viegli kopjama, kā arī iztur ūdens, netīrumu, smilšu un ēdiena iedarbību, neatstājot traipus, skrāpējumus vai citus grīdas bojājumus.

FTALĀTU NESATUROŠA
Mūsu vinila grīdu ražošanā izmantojam modernas un ftalātus nesaturošas tehnoloģijas, kas ir īpaši saudzīgas pret vidi.

SKANDINĀVIJAS KRĀSAS
Iedvesma krāsām ir gūta no Skandināvijas gaismas. Neitrālie toņi gluži kā hameleoni lieliski sader ar citiem materiāliem. Akcentējošās krāsas veido lielisku kombināciju un piešķir spilgtumu, apvienojot visus interjera elementus.

SASKAŅOTĪBA AR MARMOLEUM
Nordstar Evolve kolekcija lieliski sader ar Forbo Marmoleum grīdas segumiem, gādājot par bezgalīgām kombinācijām. Linoleja klājums un dažādo toņu dizaini kopā ar kontrastējošo krāsu iespējām veido interesantu saskaņu ar šo homogēnā vinila kolekciju.

The light of Scandinavia

Tehniskā specifikācija

Nordstar Evolve technical table