Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Projektu vinils

Projektu vinils

Forbo piedāvā vairākas augstas kvalitātes vinila kolekcijas ar atraktīviem koka, akmens, metāla un stikla dizainiem. Mūsu vinila segumi ir piemēroti ļoti plašam pielietojumam – veselības aprūpes iestādēm, skolām, birojiem, mazumtirdzniecībai... izturīgs, augtas kvalitātes, viegli kopjams!

Forbo projektu vinils ir piemērots it visur, kur cilvēki strādā, mācās, spēlējas vai veicas savas ikdienas darbības. Mēs garantējam pirmšķirīgu dizainu, pret slīdēšanu drošu materiālu – visus galvenos faktorus, kuri nepieciešami darba, mājas un sabiedriskās vietās.

 • Projektu vinils
 • Projektu vinils
 • Projektu vinils
 • Projektu vinils
 • Projektu vinils
 • Eternal design vinyl sheet 13122 & 44852
  Eternal projektu vinils

  Eternal projektu vinils

  Forbo jaunā Eternal kolekcija piedāvā izsmalcinātu dabiska koka, akmens, tekstila un krāsu dizaina klāstu, kā arī ekskluzīvus digitāli drukātus attēlus. Eternal ir heterogēnais projektu vinils ar universālu pielietojumu, un tas ir piemērots dažādiem segmentiem. Tas ražots, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, un tā sastāvā ir līdz 50% otrreizēji pārstrādātu materiālu, turklāt tas nesatur ftalātu.

 • Eternal de luxe 3047_2867
  Eternal de Luxe

  Eternal de Luxe

  Forbo Eternal grīdas segums ir pazīstams ar plašo dizainu klāstu un lieliskajām kalpošanas īpašībām, kas atbilst visaugstākajām prasībām. Eternal de Luxe dizainu klāsts ietver koka un akmens rakstus, ko papildina autentiskas tekstūras, tādējādi padarot materiālu vēl reālistiskāku. PUR pārklājums nodrošina nevainojamu kalpošanu un ilgmūžību. Eternal de Luxe grīdas segumam ir pieejama kompaktā un akustiskā versija.

 • Eternal Original 11612 mid oak
  Eternal Original

  Eternal Original

  Mūsu Eternal Original lokšņu vinila grīdas piedāvā Forbo kvalitāti un nenovecojošu dizainu. Dizainu, kas ir pierādījis savas praktiskās īpašības un ir pieejams koka, betona un krāsaina smaragda klāstā. Eternal Original ir piemērots gandrīz jebkuriem apstākļiem, un šī izvēle jūs nepievils.

 • Sarlon Sparkling 434597
  Sarlon Sparkling akustiskais vinils

  Sarlon Sparkling akustiskais vinils

  Gādājot par veselības aprūpes speciālistu vajadzībām. Sarlon Sparkling ir izstrādāts, rūpējoties par klientu veselību. Šis antibakteriālais un viegli tīrāmais grīdas segums nodrošina Jums ikdienas aizsardzību veselības aprūpes vidē. Tas ir ilgi kalpojošs un noturīgs pret traipiem, un tam ir ļoti augsta izmēru stabilitāte. Šis akustiskais vinila grīdas segums arī sniedz soļu trieciena trokšņa samazinājumu par 15dB, un tas ir pieejams vienmēr aktuālā harmonisku krāsu paletē. Lieliska grīdas seguma izvēle veselības aprūpes iestādēm!

 • Step_176082_176072
  Step Safety vinyl

  Step Safety vinyl

  Drošība. Dizains. Pārliecība.
  Step kolekcijas ietvaros Forbo nāk klajā ar savu jauno, unikālo un inovatīvo pretslīdes apdari "Step Crystals", kas apvieno teicamas pretslīdes īpašības ar tīru un dzidru ārējo izskatu. Ar daļiņām papildinātais grīdas segums nodrošina pretslīdes īpašības mūža garumā, tīru un svaigu dizainu, kā arī rūpes par vidi.

 • Sarlon acoustic vinyl
  Sarlon akustiskais vinils

  Sarlon akustiskais vinils

  Vēl augstāka līmeņa trokšņu samazinājums. Akustiskajām grīdām ir būtiska nozīme telpās, kur nepieciešams samazināt troksni. Forbo Flooring ir akustisko grīdu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Mūsu Sarlon akustiskā vinila klāstā ir pieejamas grīdas plašā krāsu un dizainu izvēlē, kas samazina triecienu troksni līdz pat 19 dB.

 • Sarlon_complete_Step_Hopital
  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step ir akustisks PVC grīdas segums, kas paredzēts ieklāšanai uz kāpnēm. Materiāla struktūrā ir iestrādāts stikla šķiedras pārklājums, kas uzklāts uz ļoti blīvas putu pamatnes.

 • Modul'up loose lay vinyl flooring
  Sarlon Modul'Up

  Sarlon Modul'Up

  Mūsu atjaunotais Modul’up brīvi stāvošo lokšņu grīdas segums ir unikāls akustiskā vinila grīdas segums, ko var ieklāt, neizmantojot līmi, un kas nodrošina nevainojamu formas stabilitāti un trieciena trokšņu samazinājumu par 19 dB. Modul'up ir lieliski piemērots intensīvi izmantotās zonās, jo to var ātri un viegli ieklāt, neradot liekas un nepatīkamu aromātu. Pa šādu grīdu var staigāt uzreiz pēc seguma ieklāšanas. Modul'up grīdas segums ir pieejams dažādos dizainos – no dabiska ozolkoka līdz modernam betona dizainam.

Dizaineru kvalitāte

Dizaineru kvalitāte

Izvēlietieskolekciju Eternal, un jūs iegūsiet ko vairāk par iespēju izvēlēties vienu no daudzajiem dizainiem.
Eternal raksti un krāsas ir īsti oriģināli, kas radīti procesā, kas sākas ar rūpīgu tendenču un tirgus izpēti un kurā tiek ņemtas vērā pielietojuma prasības.

Krāsu izvēle tiek noteikta individuāli, balstoties uz vizuālajām iezīmēm.
Autentiskais dizains parāda materiālu tā patiesajā formā ar padziļinājumu un trīs dimensiju efektu.
Rezultātā tiek iegūta pievilcīga grīda, kas rada dabiskuma iespaidu.
Eternal Palette, Eternal Contrast, Eternal Stone un Eternal Smaragd izkaisītais raksts ļauj šos dizainus izmantot visdažādākajiem mērķiem.
Plašs klāsts
Izvēlieties jauno Eternal kolekciju un jūs atklāsiet vizuālos un struktūras elementus, kas izstrādāti, lai palīdzētu jums atrast savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Kolekcija piedāvā vēl plašāku koksnes rakstu klāstu nekā agrāk — 20 rakstus no tradicionāla līdz modernam dizainam.
Eternal Stone kolekcija papildus esošajiem marmora un smaragda dizainiem ir ieguvusi jaunus vizuālos elementus, tostarp betona un slānekļa noformējumu.
Kolekcijas jaunums ir tekstila, smilts un metāla dizaini, turklāt klāsts ir papildināts ar satriecošām mūsdienīgām krāsām.
Kopumā jaunā Eternal kolekcija apvieno reālistiskus un mūsdienīgus dizainus, kas piedāvā unikālu rakstu un krāsu rokrakstu.

Balance in motion 2

LRV un NCS kodi

LRV un NCS kodi

LRV un NCS kodi
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots.
LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli.
Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros.
Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0 %, un tā absorbē visu gaismu.
Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā telpā vēsumu.
Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu.
Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu.
Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā dēvētajiem NCS apzīmējumiem, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu.
NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu spektru.
Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām.
Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti attiecībā uz visiem kolekcijas produktiem.

Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni.
Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu.
Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem.
Visiem Forbo produktiem ir NCS kods, kas norādīts visu kolekcijas produktu aprakstā.

LRV&NCS

Novatoriskas kolekcijas

Novatoriskas kolekcijas

Šī kolekcija piedāvā arhitektiem, grīdu ieklāšanas darbu veicējiem un galapatērētājiem vēl plašākas izvēles iespējas, ļaujot veidot gan funkcionālu, gan iedvesmojošu vidi šodien un turpmākajiem gadiem.

PUR Pearl™
Ar PUR Pearl™ apstrādātas virsmas raksturīgās iezīmes ir šādas:
• gluds, matēti spīdīgs efekts
• ilgstoši nemainīgs izskats
• augsta noturība pret švīkām un skrāpējumiem
• vienkārša grīdas tīrīšana un uzturēšana
• paaugstināta nodilumizturība


Īpaši izsmalcināts dizains
• plaša produktu un dizaina risinājumu izvēle
• neierobežotas kombinācijas iespējas
• uz virsmas nav saskatāmi netīrumi
• mākslinieciski augstvērtīgs tehniskais risinājums
• Eternal Wood dizaina produkti piedāvā arī akustisko grīdas segumu izvēli
• pretslīdēšanas rādītājs R10
• atkārtoti izmantots sastāvs
• optimāli videi draudzīgs

HETEROGENEOUS VINYL

Projektu vinils

Kas ir projektu vinils?

Forbo piedāvā vairākas augstas kvalitātes vinila kolekcijas ar atraktīviem koka, akmens, metāla un stikla dizainiem.

Mūsu vinila segumi ir piemēroti ļoti plašam pielietojumam – veselības aprūpes iestādēm, skolām, birojiem, mazumtirdzniecībai... izturīgs, augtas kvalitātes, viegli kopjams!

Acoustic Project Vinyl by Forbo Flooring Systems