Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Paklājflīzes

Tessera cilpiņu šķiedra

Paklājflīzes ar cilpiņu šķiedru ir radītas, lai saglabātu labu izskatu intensīvi noslogotās telpās, piemēram, koridoros un uzņemšanas telpās.

Tessera klāstā ir dažādi cilpiņu šķiedras produkti ar viena līmeņa cilpiņu šķiedru un dizaina cilpiņu konstrukciju.

 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • 812 marble - Tessera Helix
  Tessera Helix

  Tessera Helix

  Atstarojošās Antron® "metāliskās" šķiedras izmantošana Helix sastāvā piešķir šīm izteiksmīgajām dažāda augstuma cilpiņu šķiedras paklājflīzēm viegli atstarojošas īpašības.
  Sudraba krāsas neilona šķiedras ir pārdomāti apvienotas ar Antron krāsoto dziju mūsdienīgas krāsu paletes toņos, apvienojot pelēkas, pelēkbrūnas, zilas un smilškrāsas nokrāsas.

 • 307 colour line - Tessera Barcode
  Tessera Barcode

  Tessera Barcode

  Barcode izaicina tradicionālo zemo cilpiņu paklājflīžu vienveidību un stīvumu un, pateicoties kontrastējošajām krāsām dažādos platumos, piedāvā elektrizējošu un bagātīgu izskatu, kas atbilst mūsdienīgu komerciālo telpu dizaina tendencēm.

 • 1525 mountain mist Tessera Arran
  Tessera Arran

  Tessera Arran

  Arran dabiskā, gandrīz meistara roku darbam līdzīgā āriene ir iegūta, pateicoties dažāda augstuma faktūras cilpiņu uzbūvei un jaunākajām ražošanas tehnoloģijām.
  Ar CMC Infinity iekārtu palīdzību Forbo dizaineri ir radījuši paklājflīzes ar izteikti neregulāriem izciļņiem un rievojumiem, kas kopā veido valdzinošu lineāru dizainu un nodrošina patīkamu siltumu.

 • 2801 argent - Tessera Create Space 2
  Tessera Create Space 2

  Tessera Create Space 2

  Create Space 2 daudzveidīgais ģeometrisko līniju dizains un mūsdienīgā 15 nokrāsu palete piešķir interesantu vizuālo efektu jebkādas platības grīdai.

 • 1801 feldspar - Create Space 1
  Tessera Create Space 1

  Tessera Create Space 1

  Īpaši elastīgais 18 komerciālo nokrāsu Create Space 1 klāsts ir piemērots jebkādām komerciālām telpām — gan lielām, gan mazām.
  Piemērots mūsdienu interjeriem.

 • 2002 paradigm shift - Tessera Diffusion
  Tessera Diffusion

  Tessera Diffusion

  Tessera Diffusion ir apliecinājums virzībai uz maigāku un organiskāku ģeometriju, kas ir vērojama dabā. To iedvesmojusi kristāla struktūra, kas manāma fraktālajās formās, kas parādās un pazūd, radot pievilcīgu un mūsdienīgu grīdas dizainu.

 • 2108 Tessera Layout
  Tessera Layout & Outline

  Tessera Layout & Outline

  Mūsu Tessera Layout un Outline paklājflīzes, kas pieejamas 32 krāsu paletē ar 8 saskaņotiem svītrojumiem, nodrošina neskaitāmas radošās iespējas jebkādas grīdas apstākļos.

  Layout dinamiskā krāsu palete ir ļoti daudzpusīga, jo piedāvā modernus neitrālos toņus kombinācijā ar dažādiem un virzienā vērstiem gaišākiem toņiem. Krāsas var izmantot atsevišķi vai kombinēt, panākot neskaitāmus interjera stila variantus.

  Outline ir cilpiņu šķiedras paklājflīzes ar maigu, svītrotu reljefu, kuru krāsas ir ideāli saskaņotas ar 2 Layout krāsām. Outline un Layout kombinācijas nodrošina pilnīgu izteiksmes brīvību, veidojot savienojumus, akcentus un pārejas, kas papildina jebkādu dizaina shēmu.

 • 872 onyx - Tessera Inline
  Tessera Inline

  Tessera Inline

  Mūsu atjaunotajai Tessera Inline kolekcijai piemīt piesātināta, atšķirīga faktūra. Inline ir spēcīgs vienvirziena raksts ar izkaisītiem, krāsainiem kontrastiem.

 • 3303 calligraphy - tessera In-touch
  Tessera In-touch

  Tessera In-touch

  Ņemot vērā biroju vidē vērojamo elastības tendenci, ir skaidrs, ka biroja vidē, ko raksturo mājīgāks un relaksētāks stils un atmosfēra, darbinieki būtu produktīvāki un apmierinātāki ar darbu.

 • 3401 Tessera Cloudscape
  Tessera Cloudscape

  Tessera Cloudscape

  Tessera Cloudscape cilpiņu šķiedras paklājflīzes ir pieejamas plūstošā toņu pārejā no tumšiem līdz ļoti gaišiem toņiem. Tām ir ļoti plašs pielietojums un teicama atbilstība LRV prasībām.

Paklājflīžu uzbūve

cilpiņu šķiedra

Paklājflīzes ar standarta cilpiņu šķiedru ir radītas, lai saglabātu labu izskatu visintensīvāk noslogotajās telpās, piemēram, koridoros un uzņemšanas telpās.

Cilpiņu šķiedru flīzes ar rakstu piedāvā izteiksmīgus iestrādātos rakstus un mūsdienīgu stilu, kas apvienots ar izturīgu konstrukciju.

Loop pile construction

Ieklāšana un kopšana

Ieklāšana un kopšana

Mēs rekomendējam Tessera, Westbond un Flotex paklājflīžu ieklāšanai izmatot fiksācijas līmi - Eurofix Tack Plus 542.

Detalizētas Forbo ieklāšanas un kopšanas instrukcijas meklējiet sadaļā Lejupielādes


Forbo piedāvā arī pilnu ieklāšanas palīgmateriālu klāstu, vairāk informācijas meklējiet šeit: Ieklāšana & kopšana

Carpet tile cleaning

Tehniskā specifikācija

Tehniskā specifikācija

Dokumentu lejupielādes centrs
Par visiem Forbo produktiem ir pieejams plašs reklāmas un tehniskās dokumentācijas klāsts.
Dokumenti ir pieejami, apmeklējot lejupielādes centru: Lejupielādes centrs