Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Paklājflīzes

Tessera cilpiņu šķiedra

Paklājflīzes ar cilpiņu šķiedru ir radītas, lai saglabātu labu izskatu intensīvi noslogotās telpās, piemēram, koridoros un uzņemšanas telpās.

Tessera klāstā ir dažādi cilpiņu šķiedras produkti ar viena līmeņa cilpiņu šķiedru un dizaina cilpiņu konstrukciju.

 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • Tessera cilpiņu šķiedra
 • 803
  Tessera Helix

  Tessera Helix

  Atstarojošās Antron® "metāliskās" šķiedras izmantošana Helix sastāvā piešķir šīm izteiksmīgajām dažāda augstuma cilpiņu šķiedras paklājflīzēm viegli atstarojošas īpašības.
  Sudraba krāsas neilona šķiedras ir pārdomāti apvienotas ar Antron krāsoto dziju mūsdienīgas krāsu paletes toņos, apvienojot pelēkas, pelēkbrūnas, zilas un smilškrāsas nokrāsas.

 • 603
  Tessera Format

  Tessera Format

  Pateicoties atšķirīgajai faktūras konstrukcijai un plašajai 18 mūsdienīgu un komerciāli pievilcīgu nokrāsu paletei, Format ir radījis jaunu dimensiju zemo cilpiņu šķiedras paklājflžu jomā.

 • 309
  Tessera Barcode

  Tessera Barcode

  Barcode izaicina tradicionālo zemo cilpiņu paklājflīžu vienveidību un stīvumu un, pateicoties kontrastējošajām krāsām dažādos platumos, piedāvā elektrizējošu un bagātīgu izskatu, kas atbilst mūsdienīgu komerciālo telpu dizaina tendencēm.

 • 1502
  Tessera Arran

  Tessera Arran

  Arran dabiskā, gandrīz meistara roku darbam līdzīgā āriene ir iegūta, pateicoties dažāda augstuma faktūras cilpiņu uzbūvei un jaunākajām ražošanas tehnoloģijām.
  Ar CMC Infinity iekārtu palīdzību Forbo dizaineri ir radījuši paklājflīzes ar izteikti neregulāriem izciļņiem un rievojumiem, kas kopā veido valdzinošu lineāru dizainu un nodrošina patīkamu siltumu.

 • 2805
  Tessera Create Space 2

  Tessera Create Space 2

  Create Space 2 daudzveidīgais ģeometrisko līniju dizains un mūsdienīgā 15 nokrāsu palete piešķir interesantu vizuālo efektu jebkādas platības grīdai.

 • 1809
  Tessera Create Space 1

  Tessera Create Space 1

  Īpaši elastīgais 18 komerciālo nokrāsu Create Space 1 klāsts ir piemērots jebkādām komerciālām telpām — gan lielām, gan mazām.
  Piemērots mūsdienu interjeriem.

 • Tessera Diffusion
  Tessera Diffusion

  Tessera Diffusion

  Tessera Diffusion ir apliecinājums virzībai uz maigāku un organiskāku ģeometriju, kas ir vērojama dabā. To iedvesmojusi kristāla struktūra, kas manāma fraktālajās formās, kas parādās un pazūd, radot pievilcīgu un mūsdienīgu grīdas dizainu.

 • 2125 Tessera Layout
  Tessera Layout & Outline

  Tessera Layout & Outline

  Mūsu Tessera Layout un Outline paklājflīzes, kas pieejamas 32 krāsu paletē ar 8 saskaņotiem svītrojumiem, nodrošina neskaitāmas radošās iespējas jebkādas grīdas apstākļos.

  Layout dinamiskā krāsu palete ir ļoti daudzpusīga, jo piedāvā modernus neitrālos toņus kombinācijā ar dažādiem un virzienā vērstiem gaišākiem toņiem. Krāsas var izmantot atsevišķi vai kombinēt, panākot neskaitāmus interjera stila variantus.

  Outline ir cilpiņu šķiedras paklājflīzes ar maigu, svītrotu reljefu, kuru krāsas ir ideāli saskaņotas ar 2 Layout krāsām. Outline un Layout kombinācijas nodrošina pilnīgu izteiksmes brīvību, veidojot savienojumus, akcentus un pārejas, kas papildina jebkādu dizaina shēmu.

 • Tessera Inline
  Tessera Inline

  Tessera Inline

  Mūsu atjaunotajai Tessera Inline kolekcijai piemīt piesātināta, atšķirīga faktūra. Inline ir spēcīgs vienvirziena raksts ar izkaisītiem, krāsainiem kontrastiem.

Paklājflīžu uzbūve

cilpiņu šķiedra

Paklājflīzes ar standarta cilpiņu šķiedru ir radītas, lai saglabātu labu izskatu intensīvi noslogotās telpās, piemēram, koridoros un uzņemšanas telpās.
Cilpiņu šķiedru flīzes ar rakstu piedāvā izteiksmīgus iestrādātos rakstus un mūsdienīgu stilu, kas apvienots ar izturīgu konstrukciju.

Loop pile construction

Ieklāšana un kopšana

Ieklāšana un kopšana

Mēs rekomendējam Tessera, Westbond un Flotex paklājflīžu ieklāšanai izmatot fiksācijas līmi - Eurofix Tack Plus 542.

Detalizētas Forbo ieklāšanas un kopšanas instrukcijas meklējiet sadaļā Lejupielādes


Forbo piedāvā arī pilnu ieklāšanas palīgmateriālu klāstu, vairāk informācijas meklējiet šeit: Ieklāšana & kopšana

Carpet tile cleaning

Tehniskā specifikācija

Tehniskā specifikācija

Dokumentu lejupielādes centrs
Par visiem Forbo produktiem ir pieejams plašs reklāmas un tehniskās dokumentācijas klāsts.
Dokumenti ir pieejami, apmeklējot lejupielādes centru: Lejupielādes centrs