Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
linear

Organiskais lineārais raksts piešķir grīdai dabisku un mājīgu izskatu. Striato Textura sniedz mūsu Striato grīdām taustāmu dimensiju, kuras dabiskā tekstūra rada rezonējošu grīdu, kas rotaļājas ar gaismas ēnām.

Materiāli

Marmoleum Linear

Kolekcija

Marmoleum kolekcija

Linoleja lokšņu kolekcija ir sabalansēta "Marmoleum nākamās paaudzes" izlase. Papildus pazīstamajiem marmora rakstiem mēs piedāvājam dizainus, kas līdzinās vienkāršai betona grīdai ar smalkām krāsu niansēm un antīku līniju dizainu. Tas piešķir Marmoleum kolekcijai gluži jaunu izskatu, kas jūsu mājā var radīt modernu, taču dabīgu atmosfēru.

Marmoleum_concrete_3713

Topshield 2 aizsardzība

Grīdas kalpošana realitātē

Topshield2 ir Forbo izstrādāts linoleja pārklājums. Topshield2 ir augstas kvalitātes pārklājums, ar kuru tiek iegūts jau uzreiz lietošanai gatavs Marmoleum.
Grīda, kurai nav nepieciešams pārklājums vai apstrāde ar polimēru, un kas ir vēl noturīgāka pret putekļiem, nodilumu, skrāpējumiem un traipiem.

Ikdienā grīda tiek gan lietota, gan bojāta, un tās kalpošanas kvalitāti ir grūti sabalansēt ar noteiktu tīrīšanas un apkopes režīmu, kas ne vienmēr tiek veikts laikus. Grīdai ir jāiztur ikdienas lietošana, laika apstākļi, zoļu nospiedumi un netīrumi, kas tiek ienesti ēkā, skrāpējumi un traipi, kā arī laika gaitā jāsaglabā sākotnējais ārējais izskats. Katra grīda savu dzīvi sāk kā jauna grīda tikko pēc ieklāšanas, taču tai ir jāspēj kalpot daudzus gadus. Marmoleum ir sevi pierādījis un joprojām ir moderns grīdas segums, kas kalpo ilgi: šodien, rīt, mūžīgi.

Topshield2

Linoleja ražošana

Mēs lepojamies ar Marmoleum izveidi!

Linoleja ražošana pēdējos 150 gados ir pilnveidojusies.
Forbo ir veicinājis šo pilnveidi ar Marmoleum zīmolu.
Marmoleum radīšana ir māksla, ko nevar apgūt nevienā profesijā vai amata skolā.
Vien daži cilvēki zina, kā izgatavot Marmoleum.
Pareizo sastāvdaļu izvēle, pareizais laiks, kas nepieciešams, lai izejmateriāli nostabilizētos, pareizā temperatūra un spiediens ir iemaņas, kas jāapgūst Marmoleum ekspertiem.
Mēs lepojamies ar saviem ekspertiem, kas ar lepnumu rada katru Marmoleum produktu.

Our proud linoleum craftsmen

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana

Marmoleum grīdas ir viegli kopjamas pateicoties inovatīvajam Topshield2 pārklājumam, izturīgais rūpnīcas pārklājums nav jānoņem pēc ieklāšanas.

Marmoleum tīrīšana & kopšana

Marmoleum floorcare