Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Materiāli mājām

Marmoleum dabīgs grīdas segums

Marmoleum ir dabīgs un videi draudzīgs grīdas segums, kura sastāvā ir 97 % dabīgu izejmateriālu un 43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu. Marmoleum kolekcija piedāvā autentiskus marmora rakstus un aizraujošus jaunus dizainus, kas līdzinās vienkāršai betona grīdai ar smalkām krāsu niansēm un antīku līniju dizainu.

Papildus dabiskajai ārienei Marmoleum ir arī ļoti izturīga un viegli tīrāma grīda, un, pateicoties tās konstrukcijai, skaistās krāsas neizbalos. Marmoleum arī atvieglo dzīvi cilvēkiem ar astmatiskām alerģijām un līdzīgiem traucējumiem. Šī grīda ir ne tikai antistatiska (atgrūžot putekļus), bet tai ir arī pierādītas bakteriostatiskas īpašības, kas atgrūž mikroorganismus.

 • Marmoleum dabīgs grīdas segums
 • Marmoleum dabīgs grīdas segums
 • Marmoleum dabīgs grīdas segums
 • Marmoleum dabīgs grīdas segums
 • Marmoleum dabīgs grīdas segums
 • Marmoleum dabīgs grīdas segums
 • 3032 Marmoleum Real
  Marmoleum Marbled

  Marmoleum Marbled

  Apkārt pasaulei 90 krāsās. Forbo Marmoleum marmora kolekcija izceļas ar plašu krāsu gammu, apvienojot vienā kolekcijā gan spēcīgus, gan maigus rakstus. Lāsumainajos dizainos apvienotas 3 līdz 8 dažādas krāsas, kas atšķirīgas gan pēc intensitātes, gan kontrasta. Dažreiz veidojas uzkrītoši, spēcīgi kontrasti, kas līdzinās īstam marmoram, citreiz krāsas ir maigākas un drīzāk atgādina fresku sienas gleznojumus. Apskatiet zemāk mūsu marmora kolekciju - Marmoleum Real, Fresco un Vivace.

 • 3642_Marmoleum_Piano
  Marmoleum Patterned

  Marmoleum Patterned

  Savienojiet punktus. Marmoleum Patterned kolekcijā apvienots melnais, pelēkais un baltais Marmoleum Graphic un piesātinātais divu toņu raibais Marmoleum Piano raksts. Graphic spilgtais tēls ir ideāli piemērots arhitektonisko detaļu un materiālu kombināciju veidošanai. Piano klāsta neitrālo un spilgto krāsu duālais raksturs ir piemērots rotaļīgām kombinācijām.

 • 171
  Marmoleum Solid

  Marmoleum Solid

  Nākotnes pēdas. Marmoleum Solid kolekcijas noslēpums slēpjas krāsu niansēs un piesātinājumā. Balstoties uz klasisko oriģinālo linoleju, ir izveidots konceptklāsts, ko veido gandrīz viendabīgas krāsas. Solid kolekcijā tiek piedāvāts plašs neitrālu un izteiksmīgu izvēles iespēju klāsts, kas lieliski papildina mūsdienīgu modernu interjeru. Atklājiet cik izsmalcināts var būt Marmoleum ar Solid, Concrete un Walton dizainiem.

 • 3573 Marmoleum Striato Original trace of nature
  Marmoleum Linear

  Marmoleum Linear

  Organiskais lineārais raksts piešķir grīdai dabisku un mājīgu izskatu. Striato Textura sniedz mūsu Striato grīdām taustāmu dimensiju, kuras dabiskā tekstūra rada rezonējošu grīdu, kas rotaļājas ar gaismas ēnām.

Kolekcija

Marmoleum kolekcija

Linoleja lokšņu kolekcija ir sabalansēta "Marmoleum nākamās paaudzes" izlase. Papildus pazīstamajiem marmora rakstiem mēs piedāvājam dizainus, kas līdzinās vienkāršai betona grīdai ar smalkām krāsu niansēm un antīku līniju dizainu. Tas piešķir Marmoleum kolekcijai gluži jaunu izskatu, kas jūsu mājā var radīt modernu, taču dabīgu atmosfēru.

Marmoleum_concrete_3713

Topshield 2 aizsardzība

Grīdas kalpošana realitātē

Topshield2 ir Forbo izstrādāts linoleja pārklājums. Topshield2 ir augstas kvalitātes pārklājums, ar kuru tiek iegūts jau uzreiz lietošanai gatavs Marmoleum.
Grīda, kurai nav nepieciešams pārklājums vai apstrāde ar polimēru, un kas ir vēl noturīgāka pret putekļiem, nodilumu, skrāpējumiem un traipiem.

Ikdienā grīda tiek gan lietota, gan bojāta, un tās kalpošanas kvalitāti ir grūti sabalansēt ar noteiktu tīrīšanas un apkopes režīmu, kas ne vienmēr tiek veikts laikus. Grīdai ir jāiztur ikdienas lietošana, laika apstākļi, zoļu nospiedumi un netīrumi, kas tiek ienesti ēkā, skrāpējumi un traipi, kā arī laika gaitā jāsaglabā sākotnējais ārējais izskats. Katra grīda savu dzīvi sāk kā jauna grīda tikko pēc ieklāšanas, taču tai ir jāspēj kalpot daudzus gadus. Marmoleum ir sevi pierādījis un joprojām ir moderns grīdas segums, kas kalpo ilgi: šodien, rīt, mūžīgi.

Topshield2

Linoleja ražošana

Mēs lepojamies ar Marmoleum izveidi!

Linoleja ražošana pēdējos 150 gados ir pilnveidojusies.
Forbo ir veicinājis šo pilnveidi ar Marmoleum zīmolu.
Marmoleum radīšana ir māksla, ko nevar apgūt nevienā profesijā vai amata skolā.
Vien daži cilvēki zina, kā izgatavot Marmoleum.
Pareizo sastāvdaļu izvēle, pareizais laiks, kas nepieciešams, lai izejmateriāli nostabilizētos, pareizā temperatūra un spiediens ir iemaņas, kas jāapgūst Marmoleum ekspertiem.
Mēs lepojamies ar saviem ekspertiem, kas ar lepnumu rada katru Marmoleum produktu.

Our proud linoleum craftsmen

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana

Marmoleum grīdas ir viegli kopjamas pateicoties inovatīvajam Topshield2 pārklājumam, izturīgais rūpnīcas pārklājums nav jānoņem pēc ieklāšanas.

Marmoleum tīrīšana & kopšana

Marmoleum floorcare