Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum meets Mendini

Ciešā sadarbībā ar itāļu arhitektu Alessandro Mendini Forbo ir izstrādājis 6 inovatīvus grīdas dizainus , kur katrs ir pieejams daudzkrāsainos paneļos un izveidots izmantojot progresīvo Aquajet tehnoloģiju.

Marmoleum meets Mendini sastāv no 3 kombinācijām, kur katra ir ar savu konkrētu raksturu: Plato, Harlekino un Proust.

Marmoleum meets Mendini
 • mmm_plato_forte_2013_LR
  Marmoleum meets Mendini Plato

  Plato

  Plato ir pieejams koši bagātīgā astoņu Marmoleum krāsu versijā, kā arī vienā maigāku toņu gammā.

 • mmm_proustforte_2013_LR
  Marmoleum meets Mendini Proust

  Proust

  Šajā kolekcijā visskaidrāk saskatāmi iepriekšējie Mendini dizaini, piemēram, Poltrona di Proust. Otas triepieni šajā grīdā ir ārkārtīgi izteiksmīgi, to izmērs ir palielināts līdz iespaidīgiem 50 cm. Proust pieejams septiņās dažādās krāsās.

 • mmm_harlekino_forte_2013_LR
  Marmoleum meets Mendini Harlekino

  Harlekino

  Harlekino - gluži kā Mendini personības simbols - ir 'Marmoleum meets Mendini' kolekcijas dvēsele. Košā un krāsām bagātā versija ir tieša atsauce uz arlekīna tērpu, bet maigāko toņu versijai piemīt izskats, kas jau kļuvis par klasiku - šī versija brīnišķīgi sader kopā ar marmoru.

Ilgtspējīgs & Izturīgs

Dabīgi izejmateriāli

Marmoleum ir dabīgs grīdas segums, kas izgatavots no 97% dabīgiem izejmateriāliem, no kuriem 70% ir tādi, kas ātri atjaunojas, turklāt 43% ir otrreizējās pārstrādes izejvielas. Galvenie tā ražošanā izmantotie materiāli ir linsēklu eļļa, ko iegūst no linu augu sēklām, koka milti no kontrolētiem mežiem, un džuta, kas ir dabīga odere, uz kuras tiek veidots linolejs.

Dabīgā dzīves vide
Marmoleum īpašu padara tas, ka šis materiāls tiek pilnībā ražots no dabīgiem izejmateriāliem, kas ir iegūti dabā, kur tie aug un atjaunojas, bieži vien tikai 12 mēnešu laikā. Džuta un lini ir viengadīgi augi, kuru ražu var novākt līdzīgi kā kviešus vai kukurūzu. Kolofonija ekstrakcija ir pastāvīgs process, bet koka milti, kas ir koksnes ražošanas atkritumi, tiek iegūti no Eiropas mežiem. Kaļķakmens krājumi ir ļoti bagātīgi.

Bioloģiskā noārdīšanās
Tas viss padara Marmoleum par dabīgu grīdas segumu, kurš pēc 30 un vairāk gadu kalpošanas var uzsākt savu dzīvi no jauna. Marmoleum var izmest atkritumos, jo tas bioloģiski noārdās. Alternatīva iespēja ir Marmoleum sadedzināt, jo tam ir augsta siltum-atdeve un no tā var iegūt vairāk siltuma enerģijas, nekā patērēts tā ražošanas procesā. Tas atspoguļo pilno dzīves ciklu, no kā ieguvēja ir daba.

Natural, Renwable, Recycled