Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

coral
brush pure

Mūsu Coral Brush Pure ieejas grīdas segums ir piemērots visa veida ieejas zonām, tas uzsūc mitrumu un notīra sausos netīrumus atbilstoši laika apstākļiem.

Coral Brush Pure priekšrocības:
• Piemērots visiem laika apstākļiem, aiztur mitrumu un netīrumus
• Izgatavots no Econyl® 100 % otrreizējas pārstrādes pavedieniem
• Pievilcīgās monokrāsas lieliski papildina jebkuru grīdas segumu
• Atbilst augstākajam ugunsdrošības standartam: Bfl-s1
• Piemērots izmantošanai pie īpaši intensīvas komerciālās slodzes
• Ideāli piemērots iekštelpu ieejām un intensīvas kustības zonām
Zonās, kur pastāv paaugstināts ugunsbīstamības risks, piemēram, transporta zonās, Coral Brush Pure var piegādāt ar ugunsizturīgu lateksa pamatni.
Coral Brush Pure FR ir pieejams izmērā: 185 cm (platums) x 27,5 (m).

Materiāli

Coral Brush Pure

LRV & NCS kodi

LRV un NCS kodi

Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu.
Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā. Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti visiem kolekcijas produktiem. Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni.
Izmantojot NCS sistēmu, var identificēt krāsas un krāsu grupas, un saskaņot tās, neskatoties uz to, kāds materiāls tiek izmantots. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādos interjera aspektos. Visiem Forbo produktiem ir NCS kods, kas norādīts visu kolekcijas produktu aprakstā.

LRV&NCS

Coral kalkulators

Coral calculator

Atbilstība ugunsdrošības standartiem

Atbilstība ugunsdrošības standartiem

Visi Coral vinila pamatkārtas produkti atbilst Bfl-s1 ugunsdrošības klasei. Tas ir svarīgi, jo katra ieeja un izeja ir arī evakuācijas izeja. Ja ir nepieciešams nodrošināt atbilstību vēl stingrākiem ugunsdrošības noteikumiem, mēs varam piedāvāt savu tekstila produkciju ar īpašu lateksa pamatkārtu.

Šo pamatkārtu iesakām izmantot, arī klājot Coral uz kāpnēm.

Fire_exit_Coral_HD.jpg

Brošūra

Lasīt vairāk par Coral

Ja vēlaties par linoleju uzzināt vairāk, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru
(document:12987)

Pages from Coral_brochure_EN (1).