Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex Sottsass

Estētisks un tehnisks jaunievedums.
Flotex Sottsass kolekcija ir tapusi radošas sadarbības rezultātā starp Forbo Flooring un itāļu dizaina studiju Sottsass Associati, kas pagājušā gadsimta beigās radīja slaveno Memfisas dizaina novirzienu .

Dizainam ir kopīgas iezīmes:
neregulāras, šķietami nejauši izvēlētas un organiskas formas, kā arī "optiskas" rotaļas ar gammu.

 • Flotex Sottsass
 • Flotex Sottsass
 • Flotex Sottsass
 • Flotex Sottsass
 • Flotex Sottsass
 • 990701
  Flotex Terrazzo

  Flotex Terrazzo

  Flotex Sottsass Terrazzo ir asprātīga interpretācija par tradicionālo itāļu Terrazzo grīdu (lieta betona grīda, kas satur akmens šķembas, marmoru vai stiklu, kas pēc pulēšanas iegūst izteiksmīgu un neregulāru rakstu); aplūkojot tuvāk, redzams, ka "šķembas" tehniskajā dizainā ir attēlotas kā saplēsta papīra gabali. Katram ir savs stāsts. Sasmalcināta mīlestības vēstule vai tikai rēķins?

 • 990803
  Flotex Kasuri

  Flotex Kasuri

  Flotex Sottsass Kasuri iedvesmas avots ir japāņu tekstila aušanas tehnika, ko izmanto, lai radītu slaveno audumu.

 • 990101
  Flotex Bacteria

  Flotex Bacteria

  Šis dizains ir radīts, smeļoties iedvesmu no Sotsasa 20. gadsimta septiņdesmito gadu skices "Bacterio", un tas ir atvērts plašai interpretācijai.

 • 990601
  Flotex Wool

  Flotex Wool

  Etores Sotsasa iecere uz gludas, krāsainas virsmas novietot atšķirīgus vilnas gabaliņus no dažādām valstīm ir radījusi Flotex Wool rakstu spēli ar atsevišķiem dabiskas šķiedras gabaliņiem, kas rada grīdu ar dziļuma un siltuma sajūtu.

Sadarbība ar Sottsass

Grīda kā mākslas darbs

Radikāls novirziens, kas apvieno dinamisku dizainu un inovatīvas ražošanas tehnoloģijas, ir radījis Flotex "Sottsass kolekciju", kas ir gan estētisks, gan tehnoloģisks jaunievedums.

Šī kolekcija ir tapusi Forbo Flooring un itāļu dizaina studijas Sottsass Associati radošās sadarbības rezultātā.
Nelaiķis Etore Sotsass un viņa partneris un studijas vadītājs Kristofers Redferns kopā radīja četrus dizainus, kas izmantoti šajā Flotex kolekcijā, un tie tiek ražoti, izmantojot īpaši izstrādātu digitālās drukas tehnoloģiju, kas ir noteikusi jaunu augstas kvalitātes tekstila attēlveidošanas standartu.

Tik unikāls produkts kā Flotex piedāvā iespējas radošajiem dizaineriem, piemēram, Sottsass Associati darbiniekiem. Pateicoties vieglajai apdrukai, ir iespējams radīt faktiski jebkādu dizainu. Tas ļāva Etorem Sotsasam un Kristoferam Redfernam brīvi izmantot savu radošo garu un ļaut runāt mākslai.

Sottsass wool

Kolekcija

Novatorisks dizains

"Sottsass kolekcijā" ir iekļauti četri dizaini: TERRAZZO, WOOL, BACTERIA un KASURI, ko izstrādājuši Etore Sotsass un Kristofers Redferns.
Visiem četriem dizainiem ir kopīgas iezīmes: neregulāras, šķietami nejauši izvēlētas un organiskas formas, kā arī optiskas rotaļas ar gammu — būtisks aspekts grīdas dizainā, kura noformējumā vienmēr darbojas perspektīvas dinamika.

Ļaujiet strādāt jūsu iztēlei
Kolekcija ir pieejama plašā krāsu klāstā, kurā iekļautas modernas modes krāsas spēcīgās un kontrastējošās kombinācijās. Pieejamo krāsu vidū ir Šiaparelli rožainā, elektriski zilā un neona zaļā uz melna fona, elegantā, pelēkā un tirkīza uz balta fona, kā arī dabiskākas un neitrālākas krāsu interpretācijas.

Sottsass bacteria

Brošūra

Lasīt vairāk par Flotex Sottsass

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Flotex Sottsass, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru Flotex Sottsass brošūra eng

Sottsass