Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
pinstripe

Pinstripe smalki veidotā dizaina grīdas segumu var klāt ķieģeļu klājumā, mozaīkas veidā vai ar nobīdi.
Viena un tā pati flīze, ieklāta dažādos veidos, rada ļoti atšķirīgu efektu, apliecinot dizaina daudzpusību.

Pinstripe ir vienlīdz piemērots mājām, birojiem, mazumtirdzniecības vai atpūtas telpām, jo tā stils papildina gan lielas, gan mazas mūsdienīgas telpas.

Flotex Pinstripe ir pieejams lokšņu un flīžu formātā, un to var klāt mozaīkas veidā, ķieģeļu klājumā vai ar nobīdi.

Materiāli

Flotex Pinstripe

Allergy UK & Sanitized®

Flotex ir Allergy UK sertifikāts

Allergy UK
Flotex ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka grīdas segumam ir pozitīva ietekme uz cilvēkiem, kas cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.
Tīrīšanas laikā Flotex atbrīvo divreiz vairāk alergēnu nekā parasto paklāju tīrīšanā.
Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Sanitized®
Flotex ir Sanitized® aizsardzība, kas ierobežo putekļu ērcīšu (dermatophagoides pteronyssinus) vairošanos arī vietās, kas ir grūti aizsniedzamas, tīrot ar putekļsūcēju.
Neatkarīgi testi pierāda, ka Flotex Sanitized® paraugā ievietoto putekļu ērcīšu skaits astoņu nedēļu laikā sarūk par 86 %.

Hightechtextile

Flotex & vide

Ilgtspējīga grīda

Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā.

Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde. Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu. Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

Flotex the sustainable floor

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions

Saistītie materiāli