Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex Linear

Flotex Linear piedāvā piecus lineārus dizainus, kurus var kombinēt vai izmantot katru atsevišķi: Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus and Pinstripe.

Visi pieci varianti ir pieejami loksnēs vai flīžu formātā, no kurām lielāko daļu var ieklāt dažādos veidos. Ikdienas vajadzībām Flotex flīzes var ieklāt, arī izmantojot fiksācijas līmi.

 • Flotex Linear
 • Flotex Linear
 • Flotex Linear
 • 550005
  Flotex Complexity

  Flotex Complexity

  Vienalga, vai izvēlaties pierasto mozaīkas klājumu vai neparastāko ķieģeļu klājuma metodi, Flotex Complexity jebkurā komerciālā telpā radīs spilgtu un intriģējošu efektu.

  Lineārais dizains ir pieskaņots Integrity² maksimālām variācijas iespējām.

 • 242005
  Flotex Stratus

  Flotex Stratus

  Dažādās Flotex Stratus ieklāšanas metodes paver plašas grīdas dizaina iespējas, un kombinācijā ar Cirrus dizaina mūsdienīgajām krāsām radošās iespējas kļūst gandrīz neierobežotas.

 • 565011
  Flotex Pinstripe

  Flotex Pinstripe

  Pinstripe smalki veidotā dizaina grīdas segumu var klāt ķieģeļu klājumā, mozaīkas veidā vai ar nobīdi.
  Viena un tā pati flīze, ieklāta dažādos veidos, rada ļoti atšķirīgu efektu, apliecinot dizaina daudzpusību.

  Pinstripe ir vienlīdz piemērots mājām, birojiem, mazumtirdzniecības vai atpūtas telpām, jo tā stils papildina gan lielas, gan mazas mūsdienīgas telpas.

 • 270002
  Flotex Cirrus

  Flotex Cirrus

  Flotex Cirrus dizains ir ideāli piemērots liela mēroga konstrukcijām, un dažādās savienojumu metodes sniedz papildu elastīgumu.
  Kombinējot to ar Stratus dizainu, ir viegli radīt dažādus krāsu risinājumus.

 • 350012
  Flotex Integrity²

  Flotex Integrity²

  Flotex Integrity² piedāvā gan liegas krāsas, gan elegantu dizainu. Šim klāstam izmantojiet mozaīkas klāšanas metodi, lai radītu pieklusinātu grīdas dizainu.

  Tā panāksiet maigu, izsmalcinātu, lineāru efektu.

Kolekcija

Flotex Linear

Flotex Linear piedāvā plašu klasisku un mūsdienīgu līniju dizaina klāstu, kas pieejams loksnēs vai flīžu formātā un izmantojams atsevišķi vai kombinējot.
Ir pieejami pieci dizaini: Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus and Pinstripe.


Flotex Linear kolekcijas krāsas ir savstarpēji saskaņotas, un tās ir iespējams kombinēt, jo īpaši Integrity² ar Complexity un Stratus ar Cirrus.

Dažādās kolekcijas lokšņu un flīžu variācijas sniedz plašas kombināciju iespējas.

Flotex linear stratus and cirrus combined

Flotex & vide

Ilgtspējīga grīda

Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā.

Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde. Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu. Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

Flotex the sustainable floor

Brošūra

Lasīt vairāk par Flotex

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Flotex, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru Flotex brošūra eng

Flotex Brochure Cover

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions