Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex stone ceramic concrete

Forbo digitālās drukas tehnoloģija ļauj veidot satriecoši reālistiskas akmens izskata grīdas, kuru papildu priekšrocības ir iespaidīgās akustiskās un pretslīdes īpašības, kā arī samazinātas apkopes izmaksas.

Veidojiet daudzveidīgu izskatu ar grīdas dizainiem — no klasiskiem stūrakmeņiem līdz modernām terrazzo grīdām. Varat arī domāt pilnīgi ārpus rāmjiem un izvēlēties grīdu ar oļiem.

Flotex digitālā bibliotēka

Materiāli

Flotex Stone Ceramic Concrete

  Flotex

  Flotex digitālā pasaule

  Augstas izšķirtspējas digitālā apdruka
  Ar savu gludo, velūram līdzīgo virsmu, kas pēc izskata un taustes līdzinās paklājam, Flotex ir lieliska pamatne spilgtiem dizainiem un reālistiskiem attēliem, kurus var uzdrukāt ar augstu fotogrāfisko izšķirtspēju. Ir iespējams panākt visas krāsu ēnas un nokrāsas.

  Fantastiski efekti
  Digitālā druka piedāvā bezgalīgu dizaina variāciju skaitu — no abstrakta, juceklīga krāsu spektra līdz reālistiskiem dabīgo materiālu attēliem, piemēram, smilts, zāles un ūdens motīviem. Radiet uz savas grīdas 3D dziļumu vai “trompe d ‘oeil” efektus. Tāpat jūs varat ievest dabu savā istabā, izvēloties grīdas segumu ar rudens lapām vai ziediem.

  Nebeidzamas dizaina iespējas
  Digitālā druka ir arī lieliski piemērota kolekcijām, kam nepieciešamas vizuālās detaļas un efekti, kurus ir grūti panākt ar parasto druku. Mūsu individuālā dizaina Flotex grīdas segumu kolekcija ietver vairāk nekā 500 individuālu produktu.
  Izvēlieties savu krāsu
  Vai jums patīk dizains, bet nevarat atrast vēlamo krāsu? Daudziem dizainiem ir iespējams mainīt toņus, lai tie lieliski saderētu ar jūsu izvēlētajām krāsām!
  Dizains pēc pasūtījuma
  Jūs varat izveidot dizainu arī pēc pasūtījuma, tādējādi iegūstot patiesi individuālu risinājumu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir fotogrāfija, komerczīmols vai noteiktas atsauces uz Pantone, mēs to varam nodrukāt.
  Lai saņemtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo tirdzniecības pārstāvi.

  custom flooring logo

  Attēli & video

  Flotex attēli un video

  Šeit jūs gūsit ieskatu par dažādiem Flotex dizainiem un varēsit noskatīties video, kuros būs vairāk informācijas par individuāla dizaina grīdas segumu.

  Žurnāls

  Žurnāls, kur smelties vairāk iedvesmas

  Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par individuāla dizaina grīdas seguma iespējām, noklikšķiniet uz tālāk redzamās saites, lai lasītu mūsu tiešsaistes žurnālu: INDIVIDUĀLA DIZAINA GRĪDAS SEGUMA ŽURNĀLS

  Flotex custom flooring

  Flotex & Vide

  Ilgtspējīgs materiāls

  Zaļā elektroenerģija
  Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes grīdas klājumus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti grīdā.

  Ūdens bāze
  Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām. Visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde.

  Otrreizēji pārstrādāti materiāli
  Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par grīdas segumu pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz pat 67 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

  Izcila izturība
  Liela Flotex priekšrocība ir grīdas seguma izcilā kvalitāte, jo materiāla kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu.

  Vienkārša tīrīšana un kopšana
  Flotex produktus var tīrīt ar ūdeni un parastu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas Flotex produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

  Flotex the sustainable floor

  Tehniskā informācija

  Technical Specifications

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions