Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura

Pēdējo gadu desmitu laikā Allura dizaina vinila flīzes ir kļuvušas par vienu no populārākajiem zīmoliem mūsu produktu portfelī. Allura LVT ir pieejamas vairāk nekā 100 dizainu variācijās, kā arī dažādos lokšņu un flīžu izmēros. Izcila izmēru stabilitāte, ilgstoša aizsardzība, neizsīkstošas dizaina iespējas. Atklājiet mūsu aizraujošos Allura Wood, Stone un Abstract klāstus.

 • Allura
 • Allura
 • Allura
 • Allura
 • Allura
 • w60308 tabletop
  Allura Wood

  Allura Wood

  Iedomājieties koka grīdu, kas nešķeļas, neplaisā un nečīkst! Allura Wood apvieno koka estētiku un izturīgo un komfortablo LVT priekšrocības.

 • s62584 tabletop
  Allura Stone

  Allura Stone

  Sajūtiet zem kājām dabiska akmens greznumu. Minerālu, nodiluma efektu un tekstūru palete sniedz izmantošanas iespējas visa veida vidēs.

 • a63455 tabletop
  Allura Abstract

  Allura Abstract

  Forbo Allura Abstract dizaina vinila flīzēm ir raksturīgs unikāls noformējums, kas ideāli iederas zonās, kuras nepieciešams izcelt. Izvēlieties metāla vai pīto dizainu, vai arī visuma vai galaktikas dizainu, un kombinējiet to ar 6 viendabīgām, akcentējošām krāsām vai arī akmens un koka dizainu.

 • Allura strips f60074 B
  Allura Strips

  Allura Strips

  Lai vēl vairāk izceltu mūsu Allura dizaina vinila flīzes, tās iespējams papildināt ar septiņu dažādu krāsu joslām.

Par Allura LVT

Allura dizaina vinila flīzes

Forbo Allura LVT kolekciju veido daudzpusīgu dizaina vinila flīžu klāsts ar ļoti plašu pielietojumu. Katram dizainam piemīt tā dabiskā forma. Krāsu toņi, šķiedra, loksnes izmērs un tekstūra tiek radīti tā, lai līdzinātos dabiskajam materiālam.

Allura apvieno dabīgās koka un akmens grīdas estētiku ar LVT izturības priekšrocībām: šīs flīzes ir siltas zem kājām, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas.

Allura LVT ir populāra izvēle, pateicoties vairākiem ilgtspējīguma kritērijiem: flīzes nesatur ftalātus, tās ir ražotas no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, izmantojot zaļo enerģiju efektīvā ražošanas vidē, kas var lepoties ar 100 % otrreizējās pārstrādes iespējām.

Forbo Allura piedāvā trīs klāsta apakšgrupas. Katra no tām izceļas ar savu unikālu dizainu:
Allura Wood
Allura Wood piedāvā dabīga izskata koka loksnes, kuru raksts neatkārtojas. Forbo dizaina meistarība nodrošina siltu, elegantu, dabiska izskata koka dizainu klāstu no liegiem toņiem līdz izteiksmīgam un modernam kokam.

Allura Stone
Sajūtiet zem kājām dabiska akmens greznumu. Minerālu, nodiluma efektu un tekstūru palete sniedz izmantošanas iespējas visa veida vidēs.

Allura Abstract
Intriģējoši abstrakti dizaini, kas parāda jūsu grīdas raksturu un palīdz izcelt noteiktas zonas. Vienkārši un lineāri raksti, ko var kombinēt un apvienot.

Allura Wood w60055-w60389 detailshot

Allura un vide

Ilgtspējīga LVT alternatīva

Allura LVT klāsti ir izstrādāti, izturoties atbildīgi pret vidi. Zemāk ir aprakstīts, ko mēs darām, lai Allura būtu pēc iespējas ilgtspējīgāks produkts.

Zaļā elektroenerģija
Forbo ražotne Eiropā nodrošina visaugstākos LVT kvalitātes standartus, ražošanā izmantojot zaļo elektroenerģiju, gādājot par minimālu pārpalikumu plūsmu, kas tiek otrreizēji pārstrādāti un nonāk produktā.

Samazināti transportēšanas attālumi
Ražojot izstrādājumus mūsu klientu tuvumā, mēs samazinām transportēšanas attālumus, kas būtu jāmēro, piegādājot preces no tālienes, un mēs spējam kontrolēt krājumus tā, lai materiāli būtu pieejami tad, kad tie nepieciešami, un neveidotos pārpalikumi.

Nesatur ftalātu
Nevienas Allura dizaina vinila flīzes nesatur ftalātu.

Otrreizēji pārstrādāti materiāli
Forbo Allura pamatkārtas sastāvā ir vairāk nekā 20 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

Samazināts atgriezumu apjoms
Allura loksnes un flīzes tiek grieztas ar automatizētām ultraskaņas griešanas iekārtām, kas sagriež flīzes, neradot atstatumus un atgriezumus starp atsevišķām vienībām. Griešana tiek veikta, apstrādājot viendabīgu loksni, tāpēc pārpalikumu apjoms ir minimāls un rodas tikai 4 m platās loksnes divās malās.

Rūpīgi izvēlēti izejmateriāli
Allura materiāli tiek ražoti no rūpīgi izvēlētiem izejmateriāliem, kuru atbilstība un kvalitāte tiek pārbaudīta. Materiāla slāņi tiek izgatavoti mūsu ražotnē, un netiek izmantoti iepriekš sagatavoti slāņi vai pildījumi. Tas nozīmē, ka ražošanas procesā netiek izniekoti izejmateriāli.

Allura Wood / Allura Strips w60063 detailshot

Tehniskās specifikācijas

Allura technical specifications

Ieklāšana & kopšana

Ieklāšana & kopšana

Informāciju par Allura ieklāšanu un kopšanu atradīsiet Forbo mājas lapas sadaļā - Lejupielādes

Allura