Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
stone

Sajūtiet zem kājām dabiska akmens greznumu. Minerālu, nodiluma efektu un tekstūru palete sniedz izmantošanas iespējas visa veida vidēs.

Smalkais un neitrālais dizains sniedz jums plašas iespējas jebkura tipa telpās.Allura akmens flīzes lieliski sader ar citiem Allura kolekcijas produktiem, piemēram, Wood vai Abstract.

Materiāli

Allura Stone

  Par Allura LVT

  Allura dizaina vinila flīzes

  Forbo Allura LVT kolekciju veido daudzpusīgu dizaina vinila flīžu klāsts ar ļoti plašu pielietojumu. Katram dizainam piemīt tā dabiskā forma. Krāsu toņi, šķiedra, loksnes izmērs un tekstūra tiek radīti tā, lai līdzinātos dabiskajam materiālam.

  Allura apvieno dabīgās koka un akmens grīdas estētiku ar LVT izturības priekšrocībām: šīs flīzes ir siltas zem kājām, skaņu absorbējošas, viegli ieklājamas un kopjamas.

  Allura LVT ir populāra izvēle, pateicoties vairākiem ilgtspējīguma kritērijiem: flīzes nesatur ftalātus, tās ir ražotas no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, izmantojot zaļo enerģiju efektīvā ražošanas vidē, kas var lepoties ar 100 % otrreizējās pārstrādes iespējām.

  Forbo Allura piedāvā trīs klāsta apakšgrupas. Katra no tām izceļas ar savu unikālu dizainu:
  Allura Wood
  Allura Wood piedāvā dabīga izskata koka loksnes, kuru raksts neatkārtojas. Forbo dizaina meistarība nodrošina siltu, elegantu, dabiska izskata koka dizainu klāstu no liegiem toņiem līdz izteiksmīgam un modernam kokam.

  Allura Stone
  Sajūtiet zem kājām dabiska akmens greznumu. Minerālu, nodiluma efektu un tekstūru palete sniedz izmantošanas iespējas visa veida vidēs.

  Allura Abstract
  Intriģējoši abstrakti dizaini, kas parāda jūsu grīdas raksturu un palīdz izcelt noteiktas zonas. Vienkārši un lineāri raksti, ko var kombinēt un apvienot.

  Allura Wood w60055-w60389 detailshot

  Allura un vide

  Ilgtspējīga LVT alternatīva

  Allura LVT klāsti ir izstrādāti, izturoties atbildīgi pret vidi. Zemāk ir aprakstīts, ko mēs darām, lai Allura būtu pēc iespējas ilgtspējīgāks produkts.

  Zaļā elektroenerģija
  Forbo ražotne Eiropā nodrošina visaugstākos LVT kvalitātes standartus, ražošanā izmantojot zaļo elektroenerģiju, gādājot par minimālu pārpalikumu plūsmu, kas tiek otrreizēji pārstrādāti un nonāk produktā.

  Samazināti transportēšanas attālumi
  Ražojot izstrādājumus mūsu klientu tuvumā, mēs samazinām transportēšanas attālumus, kas būtu jāmēro, piegādājot preces no tālienes, un mēs spējam kontrolēt krājumus tā, lai materiāli būtu pieejami tad, kad tie nepieciešami, un neveidotos pārpalikumi.

  Nesatur ftalātu
  Nevienas Allura dizaina vinila flīzes nesatur ftalātu.

  Otrreizēji pārstrādāti materiāli
  Forbo Allura pamatkārtas sastāvā ir vairāk nekā 20 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

  Samazināts atgriezumu apjoms
  Allura loksnes un flīzes tiek grieztas ar automatizētām ultraskaņas griešanas iekārtām, kas sagriež flīzes, neradot atstatumus un atgriezumus starp atsevišķām vienībām. Griešana tiek veikta, apstrādājot viendabīgu loksni, tāpēc pārpalikumu apjoms ir minimāls un rodas tikai 4 m platās loksnes divās malās.

  Rūpīgi izvēlēti izejmateriāli
  Allura materiāli tiek ražoti no rūpīgi izvēlētiem izejmateriāliem, kuru atbilstība un kvalitāte tiek pārbaudīta. Materiāla slāņi tiek izgatavoti mūsu ražotnē, un netiek izmantoti iepriekš sagatavoti slāņi vai pildījumi. Tas nozīmē, ka ražošanas procesā netiek izniekoti izejmateriāli.

  Allura Wood / Allura Strips w60063 detailshot

  Tehniskās specifikācijas

  Allura technical specifications

  Ieklāšana & kopšana

  Ieklāšana & kopšana

  Informāciju par Allura ieklāšanu un kopšanu atradīsiet Forbo mājas lapas sadaļā - Lejupielādes

  Allura