Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
flex wood

Forbo Allura Flex Wood brīvi stāvošās flīzes apvieno dabīga koka grīdas silto sajūtu ar LVT raksturīgo unikālo izturību un ilgtspēju. Dēļi ir formas ziņā stabili un īpaši paredzēti brīvi stāvošai ieklāšanai.

Matētajai virsmai ir dabisks izskats un smalks kokšķiedras raksts ar reālistisku tekstūru.

Materiāli

Allura Flex Wood

Par Allura Flex

Ērtība un stils

Allura Flex brīvi stāvošās flīzes un dēļi ir augstākās kvalitātes LVT. Augstas kvalitātes formas ziņā stabilas, heterogēnas vinila flīzes, kas īpaši paredzētas brīvi stāvošai ieklāšanai.

Allura Flex kolekcijā ir iekļauti skaisti koka, akmens un abstraktu motīvu dizaini, kas ir vienkārši ieklājami un nodrošina izteiksmīgus un izturīgus grīdu segumus.

Pateicoties stikla šķiedras un vairāku kalandrētu slāņu kombinācijai, šis brīvi stāvošo LVT materiālu klāsts piedāvā nepārspējamu risinājumu izturības, snieguma un kvalitātes ziņā.

Allura Flex produkti ir ideāli piemēroti renovācijas projektiem, paceltajām grīdām vai jebkādiem projektiem, kuros nepieciešama ātra pastāvīgas vai pagaidu grīdas ieklāšana. Allura Flex brīvi stāvošo flīžu kolekcija ir ideāli piemērota birojiem, mazumtirdzniecības un dažāda cita pielietojuma telpām, un tā lieliski papildina mūsu paklājflīžu klāstu.

Vienkārša fiksācijas līme fiksē grīdas flīzes izvēlētajā vietā un vajadzības gadījumā ļauj tās viegli pārvietot.

Allura Flex 9057 HP

Allura un vide

Ilgtspējīga LVT alternatīva

Allura LVT klāsti ir izstrādāti, izturoties atbildīgi pret vidi. Zemāk ir aprakstīts, ko mēs darām, lai Allura būtu pēc iespējas ilgtspējīgāks produkts.

Zaļā elektroenerģija
Forbo ražotne Eiropā nodrošina visaugstākos LVT kvalitātes standartus, ražošanā izmantojot zaļo elektroenerģiju, gādājot par minimālu pārpalikumu plūsmu, kas tiek otrreizēji pārstrādāti un nonāk produktā.

Samazināti transportēšanas attālumi
Ražojot izstrādājumus mūsu klientu tuvumā, mēs samazinām transportēšanas attālumus, kas būtu jāmēro, piegādājot preces no tālienes, un mēs spējam kontrolēt krājumus tā, lai materiāli būtu pieejami tad, kad tie nepieciešami, un neveidotos pārpalikumi.

Nesatur ftalātu
Nevienas Allura dizaina vinila flīzes nesatur ftalātu.

Otrreizēji pārstrādāti materiāli
Forbo Allura pamatkārtas sastāvā ir vairāk nekā 20 % otrreizēji pārstrādātu materiālu.

Samazināts atgriezumu apjoms
Allura loksnes un flīzes tiek grieztas ar automatizētām ultraskaņas griešanas iekārtām, kas sagriež flīzes, neradot atstatumus un atgriezumus starp atsevišķām vienībām. Griešana tiek veikta, apstrādājot viendabīgu loksni, tāpēc pārpalikumu apjoms ir minimāls un rodas tikai 4 m platās loksnes divās malās.

Rūpīgi izvēlēti izejmateriāli
Allura materiāli tiek ražoti no rūpīgi izvēlētiem izejmateriāliem, kuru atbilstība un kvalitāte tiek pārbaudīta. Materiāla slāņi tiek izgatavoti mūsu ražotnē, un netiek izmantoti iepriekš sagatavoti slāņi vai pildījumi. Tas nozīmē, ka ražošanas procesā netiek izniekoti izejmateriāli.

Allura Wood / Allura Strips w60063 detailshot

Ieklāšana & kopšana

Ieklāšana & kopšana

Informāciju par Allura ieklāšanu un kopšanu atradīsiet Forbo mājas lapas sadaļā - Lejupielādes

Allura

Tehniskā informācija

Allura Flex Technical Specifications