Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
click

Forbo Allura Click LVT ražošanā tiek izmantots stikla šķiedras slānis, kas nodrošina izmēru stabilitāti. Precīzā un izturīgā Click sistēma, kuru var klāt leņķos, veido ideāli piemērotu un vienkārši ieklājamu grīdas seguma risinājumu.

Pienācīga pamatnes sagatavošana sniegs iespēju ieklāt flīzes, neizmantojot grīdas līmi.

Materiāli

Allura Click

Par Allura Click

Allura Click dizaina vinila flīzes

Apvienojiet LVT komfortu ar Click grīdas vienkāršo ieklāšanu. Jaunajā Forbo Allura Click LVT kolekcijā ir iekļauti 38 eleganti dizaini ar koka un akmens rakstiem. Reālistiski dēļu izmēri, dabisks raksts un īstu toņu krāsas padara katru vienību unikālu.

Click loksnes un flīzes ir ātri un vienkārši ieklājamas, pateicoties mūsu patentētajai un sevi pierādījušajai stiprinājumu (Click) sistēmai. īpašais virsmas pārklājums izturēs laika pārbaudījumu.

Allura Click tiek ražotas Eiropā, izmantojot Forbo unikālo stikla šķiedras slāni, kas nodrošina izmēru stabilitāti. Click sistēmu var klāt leņķos, izveidojot ideāli piemērotu grīdas konstrukciju.

Forbo vienmēr uzsver, ka pienācīga pamatnes sagatavošana garantēs to, ka flīzes var ieklāt bez grīdas līmes palīdzības, rezultātā iegūstot glīti nostrādātu un funkcionālu grīdas risinājumu.

34 dizaini ir pieejami arī brīvi stāvošo flīžu un pilnībā pielīmējamo flīžu formātos. Apskatiet šeit Allura kolekciju

Allura Click cc60284

Tehniskā informācija, ieklāšana un kopšana

Tehniskā informācija, ieklāšana un kopšana

Tehnisko informāciju, kā arī informāciju par Allura Click ieklāšanu un kopšanu atradīsiet mūsu mājas lapas sadaļā - Lejupielādes

Allura Click cc60085