Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Labākas iekštelpu vides radīšana

Grīdas segumi ir būtiska telpu vides sastāvdaļa, jo tie veido katru kvadrātmetru mūsu skolās, veselības aprūpes iestādēs, darbavietās, atpūtas centros un mūsu mājās. Forbo grīdas segumi ir izstrādāti tā, lai veidotu drošu, higiēnisku un komfortablu vidi, rūpējoties par jūsu veselību.

CHO cleaner
CHO primairy school

Skolas un bērnudārzi

Lielāko daļu laika bērni pavada telpās — mājās un skolā. Mērījumos konstatētie iekštelpu gaisa kvalitātes parametri liecina, ka bērni pamatskolās tiek pakļauti augstai CO2 koncentrācijai un paaugstinātam daļiņu emisiju un bioloģisko sārņu līmenim.
Astma un alerģiskās saslimšanas ir visbiežāk sastopamās bērnu hroniskās slimības, kuru skaits pēdējās desmitgadēs ir strauji pieaudzis. Šo atklājumu nevar izskaidrot ar ģenētiskām izmaiņām, un to, visticamāk, izraisa vides ietekmes un dzīvesveida izmaiņas.

Forbo Marmoleum ir izgatavots no atjaunojamiem un dabiskiem izejmateriāliem, kas nesatur PVC, nodrošina zemu emisiju līmeni un ir viegli kopjami. Apvienojumā ar labi ieklātu priekštelpu grīdas segumu sistēmu mēs gādājam par labāku iekštelpu vidi izglītības iestādēs.

Biroji un citas darba vides

Biroji ir vienas no visstandartizētākajām telpām ēkās — tiem ir gandrīz identiskas iezīmes un uzbūve visā pasaulē.
Gaisa kondicionēšana un mehāniskā ventilācija, kā arī mākslīgais apgaismojums patērē lielu enerģijas daudzumu, kas ietekmē iekštelpu vidi.
Jo vairāk uzzinām par biroja dizaina kvalitātes ietekmi un darbinieku labsajūtu un produktivitāti, jo vairāk uzsvars tiek likts uz iedvesmojošu interjeru veidošanu, kas apvieno individuālas, sadarbību veicinošas un rotaļīgas iespējas.

Visās mūsu kolekcijās ir iekļautas grīdas, kas demonstrē cilvēka veidota dizaina kvalitāti — enerģisku vai pietuvinātu dabai, komfortablu, ar uzlabotām akustiskajām īpašībām, kā arī spēju uzlabot dabisko gaismas avotu radītos ieguvumus.

CHO office
CHO Leisure & Hospitality

Mazumtirdzniecība un atpūta

Ņemot vērā to, ka, iekārtojot mazumtirdzniecības un atpūtas telpas, arvien lielāks uzsvars tiek likts uz individualitāti un zīmola tēla veidošanu, tiek izcelti noteikti komforta un labsajūtas aspekti, neaizmirstot par drošību un higiēnu. Ātra un viegla ieklāšana, tīrīšana un apkope ir galvenās mazumtirdzniecības telpu grīdas segumu prasības.

Visās mūsu grīdas segumu kolekcijās ir pieejami individuāli grīdas segumu risinājumi ar pielāgojamu rakstu iespējām, kā arī viegli klājami brīvi stāvošie grīdas segumi ar plašām funkcionalitātes un rakstu iespējām.