Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Mūsu ilgtspējīgie ideāli

Gādājot par veselību un ikvienu, kurš strādā, satiekas un dzīvo uz mūsu grīdām, mēs varam piedāvāt grīdas risinājumus, kas veido drošu un higiēnisku vidi.
Forbo filozofija ir balstīta uz trim stūrakmeņiem: “Veselība un drošība”, “Veselība un higiēna” un “Veselība un labklājība”.

CHO full logo

Veselība

Par veselību gādā droša, tīra un komfortabla vide gan mājās, gan darbavietā. Taču veselība ir kas vairāk: tā nosaka jūsu dzīvesveidu. Ar savu grīdas risinājumu palīdzību mēs cenšamies pozitīvi ietekmēt jūsu veselību un labklājību jūsu ierastajā vidē. Tieši tāpēc mūsu rūpes par ilgtspējību ir arī rūpes par jūsu veselību.

Health

Veselība un drošība

Drošā iekštelpu vidē grīdas nesatur toksiskas vielas, tām ir zems daļiņu emisiju līmenis, un tās atbilst visiem starptautiskajiem standartiem. Turklāt droša grīda ir veidota tā, lai novērstu negadījumus, vadītu cilvēkus ar redzes traucējumiem un nomierinātu pacientus ar garīgām saslimšanām, kā arī radītu drošu vidi tīrās telpās un operāciju zālēs.

CHO primairy school freestanding

Veselība un higiēna

Higiēniski grīdas risinājumi nodrošina vieglu tīrīšanu, ierobežojot smalku putekļu veidošanos vienā vidē un novēršot alerģijas citā. Higiēniski grīdas risinājumi ir paredzēti noteiktam lietojumam — vienalga, vai tās būtu augsto tehnoloģiju tīrās telpas, kurās atrodas jutīgs aprīkojums, vai veselības aprūpes iestāde, kuras uzdevums ir infekciju ierobežošana, vai arī bērnudārzs, kurā uz grīdas bērni rotaļājas un spēlējas.
Turklāt neaizmirstiet, iespējams, vissvarīgāko apsvērumu: kvalitatīvas priekštelpu grīdas sistēmas, kas aizkavē netīrumu un putekļu nonākšanu ēkā.

CHO Hygiene freestanding

Veselība un labsajūta

Labsajūtu un komfortu var sasniegt, kontrolējot faktorus, kas stimulē maņas iekštelpās.
Grīdas gādā par akustisko kvalitāti, tām ir noteikta loma komfortablas temperatūras nodrošināšanā telpā, kā arī dabisko gaismas avotu pastiprināšanā, turklāt dabiskie materiāli papildina vidi un mazina stresu. Ar krāsu un rakstu palīdzību grīdas var radīt atmosfēru iekštelpās, ļaujot cilvēkiem justies relaksēti un komfortabli vai uzlādēti un enerģiski. Turklāt mēs uzskatām, ka dabīgi un ilgtspējīgi materiāli rada vislabāko pamatu veselībai un labsajūtai ilgtermiņā.

CHO university freestanding