Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Skaitmeninis spausdinimas ant Eternal

Dėl mūsų pažangios skaitmeninio spausdinimo technologijos dizainerių komanda gali kurti tokius vaizdinius, kurių nebuvo įmanoma sukurti taikant tradicinius spausdinimo būdus. Jos taip pat suteikia galimybę susikurti grindis pagal savo norus.

Atspausdintas vinilas yra visiškai lankstus, tačiau išlaiko pagrindines Eternal dangų savybes. Tai apima 0,7 atsparaus sluoksnio, kuris užtikrina didžiausią atsparumą dėvėjimuisi ir puikias išvaizdos išlaikymo savybes.

Eternal Geode 43982

Skaitmeninis spausdinimas ant Eternal

Eternal vinilo dangų kolekciją sudaro skaitmeniniu būdu atspausdintų dangų serija, kuri išsiskiria savo spalvomis ir dizainu. Įvairūs atspalviai, vaivorykštės spalvų perėjimai arba įspūdingi geodai. Be skaitmeninių spaudinių taip pat siūlome išskirtinį pagal individualius poreikius sukuriamą grindų dizainą nuo 12m2. Visos galimybės ir kategorijos parodytos žemiau.

Atsisiųsti Eternal spausdintinės vinilo dangos lankstinuką

Atsisiųsti technines specifikacijas

Magnified nature petrified bark

Rainbow

Eternal Rainbow dizainas atskleidžia spalvų spektrą, einantį daugiau kaip 10 metrų ilgio atkarpomis, todėl paklota vaivorykštės atspalvių danga bus vientisa. To pasiekti pavyksta tik dėl taikomos skaitmeninio spausdinimo technologijos. Eternal Rainbow galima rinktis 1,95 metrų pločio ritinėliais. Plotį galima nesunkiai padidinti, kad tiktų platesnėms vietoms.

Eternal digitally printed Rainbow

Magnified Nature

Nuo geodų, kurie atkartoja gigantiškus brangakmenius iki apanglėjusios medžio žievės, kuri bus jūsų interjero dėmesio centras – ši kolekcija priartina gamtą prie grindų taip, kaip niekada anksčiau. Kiekvieną variantą galima rinktis kokio tik norima dydžio, todėl Magnified Nature yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško akį traukiančio grindų akcento. Eternal Magnified Nature serija siūloma kaip įterpiama dalis, kurią galima naudoti su bet kuriomis Eternal kolekcijomis.

Eternal Natural geode

Nuotrauka

Duokite savo nuotrauką, surenkite fotosesiją, pasirinkite iš daugybės pasaulio stebuklų. Mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai patars, kokio tipo, dydžio ir skiriamosios gebos nuotrauką reikia pateikti.

Photographic digital printed Eternal

Grafinė

Nesvarbu, ar tai ryškus, modernus metro žemėlapis, ar šimtmečius menantis senovinis, po Jūsų kojomis padėsime sukurti bet kokią vietovę.

Graphic Digital printed Eternal

Identitetas

Jau iš kategorijos pavadinimo aišku, kad tai kažkas, kas atspindi jūsų stilių, spalvas, logotipą. Patalpinkite ant grindų savo įmonės logotipą, grafinius elementus ir spalvas.

Identity digital printed Eternal

Gamta

Tegul ant jūsų grindų būna dalelė gamtos. Tai galėtų būti akmenukų, žolės ar lapų danga. Tiesioginis arba abstraktus gamtos perteikimas – tai mūsų Magnified Nature serija.

Nature digital printed Eternal

Neribotos galimybės

Vaizdiniai be rėmų. Neribotas dizainas unikalių atsparių grindų dangų pasirinkime – tai nesikartojantis, dydžiu, spalvomis ir linijomis neapribotas dizainas.

Unlimited digital printed Eternal

Daugiau informacijos jums suteiks jūsų pardavimų atstovas.