Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bus & Coach Step apsauginė grindų danga
Bus & Coach Step apsauginė grindų danga

Apsauginė grindų danga

Surestep ir Safestep tai Forbo Flooring atsparaus slydimui vinilo pasiūlymas. Kolekcija yra sustiprinto atsparumo slydimui su karborundo ar aliuminio oksido dalelėmis, kuri apima slydimo kategoriją tarp R10 ir R12. Medžio ir Akmens kompozicijos puikiai atrodo prabangiuose tarpmiestiniuose autobusuose bei kuriant šiltas ir vartotojui patogias sritis autobusuose. Plati spalvų paletė ir ilgaamžiškumas daugybėje transporto naudojimo sričių.
Apsauginė Step grindų danga
Užsisakykite nemokamą pavyzdį

Flotex

Unikali, kamštinė grindų danga, kuri atrodo lyg kilimas, tačiau dėl jos tiesaus pluošto, ją valyti lengva kaip elastingą grindų dangą. Flotex paviršius yra glotnus, panašus į veliūrą, patogus vaikščioti, pasižymi puikiomis atsparumo slydimui ypatybėmis. Flotex danga gaminama iš kieto vinilo, o pagrindas sustiprintas tankiomis 6,6 nailono gijomis, tvirtai įpintomis į pagrindo sluoksnį.
Mūsų Flotex Vision kolekcija yra spausdinta skaitmeniniu būdu ir siūlo daugiau nei 500 kompozicijų bei dizaino pagal užsakymą galimybes.

Apsauginė Flotex grindų danga
Užsisakykite nemokamą pavyzdį

Bus & Coach Flotex grindų danga
Eternal - bus & coach grindų danga

Eternal vinilinė grindų danga

Bendrosios paskirties Eternal vinilinės dangos kolekcija pasižymi išskirtiniu, tvirtu, patvariu, visus poreikius patenkinančiu dizainu. Kolekciją sudaro medienos, akmens ir abstraktaus dizaino dangos, be to, joje galima rasti įvairių modernių spalvų prie jūsų interjero tinkančias dangas.

Apsauginė Eternal grindų danga
Užsisakykite nemokamą pavyzdį

Coral

Geros kokybės įėjimo kilimų sistema yra itin veiksmingas būdas sumažinti valymo, taisymo ir priežiūros išlaidas.
Kadangi sustabdoma 94 % dėl vaikščiojimo atsirandančio purvo ir drėgmės, Coral gali sumažinti valymo išlaidas iki 65% ir prailginti vidaus grindų dangos amžių.
Coral taip pat padeda išvengti slydimo ir griuvimo rizikų bei yra ideali transporto priemonių įvažiavimams ir laiptams.

Apsauginė Coral grindų danga
Užsisakykite nemokamą pavyzdį

Coral - Bus & Coach įėjimo kilimų sistema